Prijave za "EXTREME 50+50"
Moderator: Original_G
Prijave za "EXTREME 50+50"
Dragi naši prijatelji,
dana 17. svibnja 2014. god. na streljani "Pampas" u Osijeku, s početkom u 09,oo sati održati će se 5.-i po redu "EXTREME 50+50" u organizaciji streljačkog kluba "Metak".
Prijave su otvorene i mogu se izvršiti putem e-maila na sk.metak@net.hr ili neposredno prije natjecanja.
Sve ostalo možete pronaći na našoj web stranici www.metak.hr ili na facebook stranici "Streljački klub Metak" ili pak putem besplatne aplikacije za android telefone "Streljacki klub Metak" koju možete preuzeti s GOOGLE APP STORE-a.
Vidimo se na liniji !
dana 17. svibnja 2014. god. na streljani "Pampas" u Osijeku, s početkom u 09,oo sati održati će se 5.-i po redu "EXTREME 50+50" u organizaciji streljačkog kluba "Metak".
Prijave su otvorene i mogu se izvršiti putem e-maila na sk.metak@net.hr ili neposredno prije natjecanja.
Sve ostalo možete pronaći na našoj web stranici www.metak.hr ili na facebook stranici "Streljački klub Metak" ili pak putem besplatne aplikacije za android telefone "Streljacki klub Metak" koju možete preuzeti s GOOGLE APP STORE-a.
Vidimo se na liniji !
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek
dopredsjednik
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek
dopredsjednik
Re: Prijave za "EXTREME 50+50"
BRAVO EKIPA.....
Steta sto ste tako daleko.......
Ali ako nadopunis ove informacije malo sa listom KLOPE I CUGE....svasta je moguce !!!
Steta sto ste tako daleko.......
Ali ako nadopunis ove informacije malo sa listom KLOPE I CUGE....svasta je moguce !!!
Nemoguće je Nemoguće
Re: Prijave za "EXTREME 50+50"
Lex moj,
ljubav ne poznaje granice (ni daljinu)
Ali ako kojim slučajem se zaletiš kod nas, golim rukama hvatam jastoga samo za tebe
ljubav ne poznaje granice (ni daljinu)
Ali ako kojim slučajem se zaletiš kod nas, golim rukama hvatam jastoga samo za tebe
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek
dopredsjednik
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek
dopredsjednik
Re: Prijave za "EXTREME 50+50"
Heloooooooooooooooo....Lucciano wrote:,,,,, golim rukama hvatam jastoga samo za tebe
Pa jesi li ti normalan, ja iz Mora jedem samo Janjca ili prasence, naravno pod uvijetom da su maloprije upali u More i da su nakon toga fino zasoljeni......Dok postoji.... Kulen, Seka, Sunka, kobasa, Slaninica tipa "adidas" ( tri crvene crte mesa ) itd.....ti bi mene trovao sa tim stvorenjima iz mora....Brrrrrrrrrrrrr....
Nemoguće je Nemoguće
Re: Prijave za "EXTREME 50+50"
Evo malo sneek & peek za sutrašnji Extreme 
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek
dopredsjednik
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek
dopredsjednik
Re: Prijave za "EXTREME 50+50"
Samo ti sipaj sol na rane...sipaj...sipaj....!!!
Nemoguće je Nemoguće
Re: Prijave za "EXTREME 50+50"
Eto ja ne stignem a taman posložio nišane, morat ću izmislit neki jesenjski EXTREME, jer ako ništa drugoe u Osijeku se dobro jede i ljudi su super, tako da iako treba dati sve od sebe na natjecanju ali nije sve u medalji, ima i ono poslije.
roštilj i druženje nema cijene!
Zabavite se i za mene!
roštilj i druženje nema cijene!
Zabavite se i za mene!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


