Prijave za "EXTREME 50+50"

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
Lucciano
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 93
Joined: 18 Oct 2009, 12:17
Location: Osijek
Contact:

Prijave za "EXTREME 50+50"

Post by Lucciano » 07 May 2014, 11:47

Dragi naši prijatelji,

dana 17. svibnja 2014. god. na streljani "Pampas" u Osijeku, s početkom u 09,oo sati održati će se 5.-i po redu "EXTREME 50+50" u organizaciji streljačkog kluba "Metak".

Prijave su otvorene i mogu se izvršiti putem e-maila na sk.metak@net.hr ili neposredno prije natjecanja.

Sve ostalo možete pronaći na našoj web stranici www.metak.hr ili na facebook stranici "Streljački klub Metak" ili pak putem besplatne aplikacije za android telefone "Streljacki klub Metak" koju možete preuzeti s GOOGLE APP STORE-a.

Vidimo se na liniji !
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek

dopredsjednik

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Post by lex-lutor » 07 May 2014, 12:18

BRAVO EKIPA.....

Steta sto ste tako daleko.......

Ali ako nadopunis ove informacije malo sa listom KLOPE I CUGE....svasta je moguce !!!
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
Lucciano
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 93
Joined: 18 Oct 2009, 12:17
Location: Osijek
Contact:

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Post by Lucciano » 07 May 2014, 17:35

Lex moj,

ljubav ne poznaje granice (ni daljinu) :A03:

Ali ako kojim slučajem se zaletiš kod nas, golim rukama hvatam jastoga samo za tebe :D
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek

dopredsjednik

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Post by lex-lutor » 07 May 2014, 18:19

Lucciano wrote:,,,,, golim rukama hvatam jastoga samo za tebe :D
Heloooooooooooooooo....

Pa jesi li ti normalan, ja iz Mora jedem samo Janjca ili prasence, naravno pod uvijetom da su maloprije upali u More i da su nakon toga fino zasoljeni......Dok postoji.... Kulen, Seka, Sunka, kobasa, Slaninica tipa "adidas" ( tri crvene crte mesa ) itd.....ti bi mene trovao sa tim stvorenjima iz mora....Brrrrrrrrrrrrr....
Nemoguće je Nemoguće

User avatar
Lucciano
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 93
Joined: 18 Oct 2009, 12:17
Location: Osijek
Contact:

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Post by Lucciano » 16 May 2014, 17:15

Evo malo sneek & peek za sutrašnji Extreme ;)
Attachments
20140516_170351.jpg
Luka Kuduz, republički majstor strijelac
Streljački klub "Metak" Osijek
Streljana "Pampas"
Šandora Petefija bb
31000 Osijek

dopredsjednik

User avatar
lex-lutor
Brigadir
Brigadir
Posts: 3828
Joined: 27 Aug 2011, 23:32
Location: Srednja Istra

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Post by lex-lutor » 16 May 2014, 18:36

Samo ti sipaj sol na rane...sipaj...sipaj....!!!
Nemoguće je Nemoguće

James
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 178
Joined: 24 Nov 2012, 21:42

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Post by James » 16 May 2014, 21:00

Eto ja ne stignem a taman posložio nišane, morat ću izmislit neki jesenjski EXTREME, jer ako ništa drugoe u Osijeku se dobro jede i ljudi su super, tako da iako treba dati sve od sebe na natjecanju ali nije sve u medalji, ima i ono poslije.
roštilj i druženje nema cijene!
Zabavite se i za mene!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests