Page 1 of 1

Prijave za "EXTREME 50+50"

Posted: 07 May 2014, 11:47
by Lucciano
Dragi naši prijatelji,

dana 17. svibnja 2014. god. na streljani "Pampas" u Osijeku, s početkom u 09,oo sati održati će se 5.-i po redu "EXTREME 50+50" u organizaciji streljačkog kluba "Metak".

Prijave su otvorene i mogu se izvršiti putem e-maila na sk.metak@net.hr ili neposredno prije natjecanja.

Sve ostalo možete pronaći na našoj web stranici www.metak.hr ili na facebook stranici "Streljački klub Metak" ili pak putem besplatne aplikacije za android telefone "Streljacki klub Metak" koju možete preuzeti s GOOGLE APP STORE-a.

Vidimo se na liniji !

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Posted: 07 May 2014, 12:18
by lex-lutor
BRAVO EKIPA.....

Steta sto ste tako daleko.......

Ali ako nadopunis ove informacije malo sa listom KLOPE I CUGE....svasta je moguce !!!

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Posted: 07 May 2014, 17:35
by Lucciano
Lex moj,

ljubav ne poznaje granice (ni daljinu) :A03:

Ali ako kojim slučajem se zaletiš kod nas, golim rukama hvatam jastoga samo za tebe :D

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Posted: 07 May 2014, 18:19
by lex-lutor
Lucciano wrote:,,,,, golim rukama hvatam jastoga samo za tebe :D
Heloooooooooooooooo....

Pa jesi li ti normalan, ja iz Mora jedem samo Janjca ili prasence, naravno pod uvijetom da su maloprije upali u More i da su nakon toga fino zasoljeni......Dok postoji.... Kulen, Seka, Sunka, kobasa, Slaninica tipa "adidas" ( tri crvene crte mesa ) itd.....ti bi mene trovao sa tim stvorenjima iz mora....Brrrrrrrrrrrrr....

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Posted: 16 May 2014, 17:15
by Lucciano
Evo malo sneek & peek za sutrašnji Extreme ;)

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Posted: 16 May 2014, 18:36
by lex-lutor
Samo ti sipaj sol na rane...sipaj...sipaj....!!!

Re: Prijave za "EXTREME 50+50"

Posted: 16 May 2014, 21:00
by James
Eto ja ne stignem a taman posložio nišane, morat ću izmislit neki jesenjski EXTREME, jer ako ništa drugoe u Osijeku se dobro jede i ljudi su super, tako da iako treba dati sve od sebe na natjecanju ali nije sve u medalji, ima i ono poslije.
roštilj i druženje nema cijene!
Zabavite se i za mene!