Page 1 of 1

spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 05 Dec 2008, 00:02
by marko
pozz ljudi hitno mi treba spremnik za Baikal mod. TOZ 17-01..pa jel ima tko za prodati?? :A25:

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 18 Dec 2008, 04:15
by marko
nazalost ne postoji uopce... puska je iskopana iz zemlje u kojoj je bila od 1997,tako da za spremnik nitko ziv ne zna :A01:

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 01 Jan 2009, 18:34
by rubinho
od 20 postova u samo jednom odgovoru je napis o temi a ostatak cisti spam, jako me cudi da VP nije zbog preglednosti i kojecega brisala spam :roll:

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 01 Jan 2009, 22:23
by shelby-eleanor
rubinho wrote:od 20 postova u samo jednom odgovoru je napis o temi a ostatak cisti spam, jako me cudi da VP nije zbog preglednosti i kojecega brisala spam :roll:
slazem se, bit ce pocisceno :A20: my bad :A24:

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 26 Jan 2009, 20:08
by k.horvat
Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.

Danas provjerio

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 27 Jan 2009, 00:07
by toni_u
Jel ima netko u HR da izraduje spremnike? npr. duze od originala sa vecim kapacitetom?

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 27 Jan 2009, 00:13
by Mike_Torello
k.horvat wrote:Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.
Danas provjerio
mogao si napisati i gdje i kod koga si to provjerio i kako se da naruciti...

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 27 Jan 2009, 01:27
by marko
preeskupo, narucio sam na cz web shopu orginalni za 10 kom metaka, metalni , i sa dostavom u zg me izasao 40 eur :A09:

http://www.shop-cz.com/objects/1057015686.html

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 27 Jan 2009, 12:20
by k.horvat
Marko: koji si okvir od njih narucio?

Dok: doma mi je adresa (sad sam na poslu).
A i nisam htio reklamirati bez razloga majstora.

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 11 Feb 2009, 22:33
by BOXI
marko wrote:pozz ljudi hitno mi treba spremnik za Baikal mod. TOZ 17-01..pa jel ima tko za prodati?? :A25:
Imaš kakvu sliku toga kojeg tražiš. ja imam nekakav za kojeg neznam od čega je (navodno od Brno2)

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 11 Feb 2009, 22:43
by blackpowder
Boxi ako je za brno 2 meni treba par komada jer sam na nekoj streljani posijao svoje.

ovo je za brno 2 metalni a ima i plastični jebla ih plastika

http://www.shop-cz.com/show_big_img.php ... %BEe+22+LR

jebla ih slika nemogu je skinut pa klikaj na link

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 11 Feb 2009, 22:53
by BOXI
Pozdrav Black, koliko po sliki vidim to je taj.I ovaj je metalni. Probal sam uslikati svog ali fotić me nešto zafrkava, slike su koma jer sam negdje zaribao postavle, a neda mi se sada to isprobavati. Ako ti odgovara javi se na PM ili mobitel.

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 11 Feb 2009, 23:15
by marko
k.horvat wrote:Marko: koji si okvir od njih narucio?

ja sam uzeo za Brno 2 ovaj zeljezni za 10 metaka, je da skuplje izadje sa postarino, al sta je tu je kad ih nema nidje :A25:

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Posted: 14 Feb 2009, 23:35
by k.horvat
Mike_Torello wrote:
k.horvat wrote:Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.
Danas provjerio
mogao si napisati i gdje i kod koga si to provjerio i kako se da naruciti...
Puškar - Žega: 091/7611 801
Na Borongaju kod Končara.