spremnik MK?????trazim hitno

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
User avatar
marko
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 135
Joined: 21 Nov 2008, 01:25
Location: Zagreb

spremnik MK?????trazim hitno

Post by marko » 05 Dec 2008, 00:02

pozz ljudi hitno mi treba spremnik za Baikal mod. TOZ 17-01..pa jel ima tko za prodati?? :A25:
HS-9mm

User avatar
marko
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 135
Joined: 21 Nov 2008, 01:25
Location: Zagreb

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by marko » 18 Dec 2008, 04:15

nazalost ne postoji uopce... puska je iskopana iz zemlje u kojoj je bila od 1997,tako da za spremnik nitko ziv ne zna :A01:
HS-9mm

User avatar
rubinho
Skupnik
Skupnik
Posts: 243
Joined: 03 Oct 2008, 11:25
Location: jug

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by rubinho » 01 Jan 2009, 18:34

od 20 postova u samo jednom odgovoru je napis o temi a ostatak cisti spam, jako me cudi da VP nije zbog preglednosti i kojecega brisala spam :roll:
po cinu narednik, neka vas ne zavara ovo ispod nicka

User avatar
shelby-eleanor
Desetnik
Desetnik
Posts: 322
Joined: 30 Mar 2008, 20:57

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by shelby-eleanor » 01 Jan 2009, 22:23

rubinho wrote:od 20 postova u samo jednom odgovoru je napis o temi a ostatak cisti spam, jako me cudi da VP nije zbog preglednosti i kojecega brisala spam :roll:
slazem se, bit ce pocisceno :A20: my bad :A24:
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by k.horvat » 26 Jan 2009, 20:08

Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.

Danas provjerio

User avatar
toni_u
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 523
Joined: 24 Nov 2008, 13:09
Location: Karlovac
Contact:

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by toni_u » 27 Jan 2009, 00:07

Jel ima netko u HR da izraduje spremnike? npr. duze od originala sa vecim kapacitetom?

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by Mike_Torello » 27 Jan 2009, 00:13

k.horvat wrote:Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.
Danas provjerio
mogao si napisati i gdje i kod koga si to provjerio i kako se da naruciti...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
marko
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 135
Joined: 21 Nov 2008, 01:25
Location: Zagreb

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by marko » 27 Jan 2009, 01:27

preeskupo, narucio sam na cz web shopu orginalni za 10 kom metaka, metalni , i sa dostavom u zg me izasao 40 eur :A09:

http://www.shop-cz.com/objects/1057015686.html
HS-9mm

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by k.horvat » 27 Jan 2009, 12:20

Marko: koji si okvir od njih narucio?

Dok: doma mi je adresa (sad sam na poslu).
A i nisam htio reklamirati bez razloga majstora.

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by BOXI » 11 Feb 2009, 22:33

marko wrote:pozz ljudi hitno mi treba spremnik za Baikal mod. TOZ 17-01..pa jel ima tko za prodati?? :A25:
Imaš kakvu sliku toga kojeg tražiš. ja imam nekakav za kojeg neznam od čega je (navodno od Brno2)
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
blackpowder
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 529
Joined: 16 Oct 2008, 16:07

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by blackpowder » 11 Feb 2009, 22:43

Boxi ako je za brno 2 meni treba par komada jer sam na nekoj streljani posijao svoje.

ovo je za brno 2 metalni a ima i plastični jebla ih plastika

http://www.shop-cz.com/show_big_img.php ... %BEe+22+LR

jebla ih slika nemogu je skinut pa klikaj na link
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by BOXI » 11 Feb 2009, 22:53

Pozdrav Black, koliko po sliki vidim to je taj.I ovaj je metalni. Probal sam uslikati svog ali fotić me nešto zafrkava, slike su koma jer sam negdje zaribao postavle, a neda mi se sada to isprobavati. Ako ti odgovara javi se na PM ili mobitel.
Attachments
IMG_MK1.jpg
IMG_MK2.jpg
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
marko
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 135
Joined: 21 Nov 2008, 01:25
Location: Zagreb

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by marko » 11 Feb 2009, 23:15

k.horvat wrote:Marko: koji si okvir od njih narucio?

ja sam uzeo za Brno 2 ovaj zeljezni za 10 metaka, je da skuplje izadje sa postarino, al sta je tu je kad ih nema nidje :A25:
HS-9mm

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: spremnik MK?????trazim hitno

Post by k.horvat » 14 Feb 2009, 23:35

Mike_Torello wrote:
k.horvat wrote:Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.
Danas provjerio
mogao si napisati i gdje i kod koga si to provjerio i kako se da naruciti...
Puškar - Žega: 091/7611 801
Na Borongaju kod Končara.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests