snajper

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
bormann200
Civil
Civil
Posts: 2
Joined: 06 Jul 2010, 18:38

snajper

Post by bormann200 » 07 Jul 2010, 13:33

da li netko ima informaciju o klubu snajperista u zg ili hrvatskoj, u ljubljani navodno nesto tako postoji , gadanje od 800 metara na dalje , puno hvala unaprijed

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

Re: snajper

Post by Original_G » 07 Jul 2010, 13:48

Tu je poziv na SniperCup http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.ph ... lit=sniper

a kolko ja znam nema baš posebni klub za dalekometno streljaštvo. Šanse za pucanje preko 800m kod nas nema.
武士道

Ognjem i mačem.

bormann200
Civil
Civil
Posts: 2
Joined: 06 Jul 2010, 18:38

Re: snajper

Post by bormann200 » 07 Jul 2010, 14:58

ok hvala svejedno

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest