snajper
Moderator: Original_G
-
bormann200
- Civil

- Posts: 2
- Joined: 06 Jul 2010, 18:38
snajper
da li netko ima informaciju o klubu snajperista u zg ili hrvatskoj, u ljubljani navodno nesto tako postoji , gadanje od 800 metara na dalje , puno hvala unaprijed
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
Re: snajper
Tu je poziv na SniperCup http://forum.hr-oruzje.org/viewtopic.ph ... lit=sniper
a kolko ja znam nema baš posebni klub za dalekometno streljaštvo. Šanse za pucanje preko 800m kod nas nema.
a kolko ja znam nema baš posebni klub za dalekometno streljaštvo. Šanse za pucanje preko 800m kod nas nema.
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests
