HUMOR

Opća rasprava koja može i ne mora biti vezana uz oružje - biti će moderirana po potrebi u slučaju vrijeđanja drugih članova ili otvorenih svađa i prepiranja. POLITIKU IZBJEGAVATI.
PUNISHER1987
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 583
Joined: 01 Feb 2011, 22:20
Location: Vidovice

Re: Arizona

Post by PUNISHER1987 » 28 Feb 2011, 23:46

Sviđa mi se!! Kako bi bilo lijepo imat takav motor s tako posebnim dodatkom!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.

User avatar
patch
Satnik
Satnik
Posts: 1767
Joined: 07 Apr 2008, 08:37
Location: Vinkovci
Contact:

Re: Arizona

Post by patch » 01 Mar 2011, 00:20

samo kako ga parkirati a da netko ne makne gan ili holster.

ali ideja je :A28:
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas

User avatar
gun_hater
Narednik
Narednik
Posts: 421
Joined: 17 Nov 2010, 15:36

Re: AK-47 - gratis

Post by gun_hater » 03 Mar 2011, 10:10

Ak dobiješ ovaj sa slike, onda je to više muzejska vrijednost nego praktična. :A03:

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Snajperista !!

Post by brankec » 04 Mar 2011, 00:29

Snajperista !!
snajperista.jpg
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Snajperista !!

Post by Mike_Torello » 04 Mar 2011, 00:36

Lee Endfield =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Žuja

Post by brankec » 04 Mar 2011, 22:25

Neću to - daj mi ŽUJU !!!!!
zuja.jpg
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Oklahoma

Post by brankec » 04 Mar 2011, 22:27

Oklahoma!!
oklahoma.jpg
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Canuck

Post by brankec » 04 Mar 2011, 22:29

Canuck!!
Canuck.jpg
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

TORCIDA VŽ
Skupnik
Skupnik
Posts: 204
Joined: 17 Sep 2010, 12:59

Re: Oklahoma

Post by TORCIDA VŽ » 04 Mar 2011, 23:13

E, nebi bilo loše kupiti si ovakvoga autića :A02:
HAJDUK&MIŠO ŽIVE VJEČNO

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Oklahoma

Post by Mike_Torello » 04 Mar 2011, 23:21

Znam tu sliku... pogledaj sto pise na zadnjoj sajbi od kamioneta... "Class III firearms dealer", sa takvim kolicima i kućom od toga se ocito dobro zivi tamo =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
mesko
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 72
Joined: 08 May 2009, 06:40
Location: čakovec

Re: HUMOR

Post by mesko » 16 Mar 2011, 21:37

Nije vezano za oružje ali moglo bi biti slično
http://www.youtube.com/watch?v=w4j173umr2k&feature=fvsr
Pištolj je bolje imati a ne trebati, nego ne imati a trebati.

User avatar
gun_hater
Narednik
Narednik
Posts: 421
Joined: 17 Nov 2010, 15:36

Re: HUMOR

Post by gun_hater » 16 Mar 2011, 23:33

Di nam nestade Brankec ? :lol:

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: HUMOR

Post by brankec » 17 Mar 2011, 16:23

Tu sam ja a tu su dečki i dečkice:
zovi.jpg
Zovi - samo zovi ...

dojdi.jpg
Dojdi - samo dojdi ...


:A27: Brankec.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

User avatar
gun_hater
Narednik
Narednik
Posts: 421
Joined: 17 Nov 2010, 15:36

Re: HUMOR

Post by gun_hater » 17 Mar 2011, 22:14

Malo nakaradno mi djeluju fotografije djece od 4-5 godina sa oružjem u rukama.

User avatar
brankec
Desetnik
Desetnik
Posts: 307
Joined: 11 Oct 2010, 20:18

Re: HUMOR

Post by brankec » 18 Mar 2011, 00:09

Roditelji koji su poslikali svoju djecu s pravim oružjem nisu napisali kakav stav imaju prema oružju. Možda ih žele od mladih dana odgojiti da se odgovorno ponašaju prema oružju. Možda ih žele naučiti da bez oružja nema stvarne slobode. Možda žele od njih napraviti lovce koji će - ponovo - se odgovorno ponašati u lovu, sa rešpektom za šport i okolinu u kojoj će loviti. U nekim državama djeca smiju ići u lov noseći svoje oružje, 12 - 14 godina starosti, u pratnji odraslih ako su prije toga položili lovački ispit. Poslije 14 god. sami. Možda roditelji žele djecu priviknuti na oružje da bi smirenije i sigurnije rukovali oružjem za olimpijske discipline. Pitaj naše trenere na forumu koji su njihovi najmlađi članovi koji pucaju iz zračnice.

Vrba se vija dok je mlada. Bolje da ih odgajaju roditelji i treneri nego ulica.

:A25: Brankec.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!

Olimp
Civil
Civil
Posts: 1
Joined: 08 Apr 2011, 23:10

Re: HUMOR

Post by Olimp » 24 Apr 2011, 22:26

:A31:
Attachments
coast_guard.jpg

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: HUMOR

Post by Papilon » 21 Jul 2011, 18:23

Malo crnog humora
Attachments
nik_titanik-547x435-20110729-20110720145128-f728471c579a401ef7e0cb4acc3102dd.jpg
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: HUMOR

Post by Papilon » 21 Jul 2011, 18:24

.
Attachments
nik_titanik-547x435-20110624-20110615112019-e96a177fc3dfb18515e9d850046ad03b.jpg
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

User avatar
Papilon
Brigadir
Brigadir
Posts: 4073
Joined: 21 Dec 2009, 18:15

Re: HUMOR

Post by Papilon » 21 Jul 2011, 18:24

.
Attachments
nik_titanik-547x435-20110729-20110719144132-5fe5afe3c92999fc534944c4cad2c685.jpg
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 3 guests