HUMOR
-
PUNISHER1987
- Nadnarednik

- Posts: 583
- Joined: 01 Feb 2011, 22:20
- Location: Vidovice
Re: Arizona
Sviđa mi se!! Kako bi bilo lijepo imat takav motor s tako posebnim dodatkom!!
To sin by silence, when we should protest, makes cowards out of men.
Re: Arizona
samo kako ga parkirati a da netko ne makne gan ili holster.
ali ideja je
ali ideja je
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Snajperista !!
Lee Endfield =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
-
TORCIDA VŽ
- Skupnik

- Posts: 204
- Joined: 17 Sep 2010, 12:59
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Oklahoma
Znam tu sliku... pogledaj sto pise na zadnjoj sajbi od kamioneta... "Class III firearms dealer", sa takvim kolicima i kućom od toga se ocito dobro zivi tamo =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: HUMOR
Nije vezano za oružje ali moglo bi biti slično
http://www.youtube.com/watch?v=w4j173umr2k&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=w4j173umr2k&feature=fvsr
Pištolj je bolje imati a ne trebati, nego ne imati a trebati.
Re: HUMOR
Roditelji koji su poslikali svoju djecu s pravim oružjem nisu napisali kakav stav imaju prema oružju. Možda ih žele od mladih dana odgojiti da se odgovorno ponašaju prema oružju. Možda ih žele naučiti da bez oružja nema stvarne slobode. Možda žele od njih napraviti lovce koji će - ponovo - se odgovorno ponašati u lovu, sa rešpektom za šport i okolinu u kojoj će loviti. U nekim državama djeca smiju ići u lov noseći svoje oružje, 12 - 14 godina starosti, u pratnji odraslih ako su prije toga položili lovački ispit. Poslije 14 god. sami. Možda roditelji žele djecu priviknuti na oružje da bi smirenije i sigurnije rukovali oružjem za olimpijske discipline. Pitaj naše trenere na forumu koji su njihovi najmlađi članovi koji pucaju iz zračnice.
Vrba se vija dok je mlada. Bolje da ih odgajaju roditelji i treneri nego ulica.
Brankec.
Vrba se vija dok je mlada. Bolje da ih odgajaju roditelji i treneri nego ulica.
Zakaj nosim .45 - zato jer ne delaju .46 !!
Who is online
Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest






