KUPUJEM jna durbin zrak
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
Kod nas ces pronaci jedino zrak on-m76b (4x24), ali postoje jos i zrak on6x32 i zrak on8x42, koncanice su iste, izvana se razlikuju samo po prednjoj leci, to su sve vojne optike, a onda jos imas cijelu liniju lovackih optika...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
ma kupujem onaj durbin za promatranje di sam pogodio treba mi za natjecanja i treninge ako znas na sta mislim
"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
Aha sorry, nisam obracao paznju...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
Ak ne mora biti baš Zrak pogledaj si na linku.
http://www.teleskopcentar.hr/teleskop-k ... li-durbini
Ja imam ovaj 15-45x50 i čist mi je OK. Vjerujem da bi 20-60x60 bio bolji ali ih nije bilo kad sam kupovao. Šteta.
http://www.teleskopcentar.hr/teleskop-k ... li-durbini
Ja imam ovaj 15-45x50 i čist mi je OK. Vjerujem da bi 20-60x60 bio bolji ali ih nije bilo kad sam kupovao. Šteta.
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
Dali se s njim mogu i promatrati nebeska tijela kao što je navedeno ili su to priče za malu djecu?
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
najvise bi htjeo zrakov durbin ako netko ima neka ponudi na pp
"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
teško je to za naći jer svaki strijelac ga želi i hoće.
imam ti BSA 20-60x60 za 400 kn. nije loš ali nabavio sam nešta rusko pa mi je to bolje a ne treba mi dva.
imam ti BSA 20-60x60 za 400 kn. nije loš ali nabavio sam nešta rusko pa mi je to bolje a ne treba mi dva.
u šumi je puno bolje organizirana civilizacija
- Original_G
- Cinker - bojna

- Posts: 1772
- Joined: 04 Apr 2008, 19:52
- Location: Čakovec
KUPUJEM jna durbin zrak
Posalji upite na streljacke klubove, mozda ti proda koji ako je u gabuli.
武士道
Ognjem i mačem.
Ognjem i mačem.
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
ako netko slucajno ima 
"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "
-
Dado Tornado
- Razvodnik

- Posts: 95
- Joined: 13 Jul 2009, 15:02
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
to češ teško naći ja mislim da to uopće ne postoji jel ti trebaš optiku ili nešto drugo
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
Za sve koji neznaju kako izgleda
http://oi39.tinypic.com/abjs51.jpg
http://oi44.tinypic.com/2l92ihl.jpg
http://oi39.tinypic.com/abjs51.jpg
http://oi44.tinypic.com/2l92ihl.jpg
"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
Durbin koji tražite ima za kupiti na:
http://www.kupujemprodajem.com/Opticki- ... -oglas.htm
Pozdrav Drago
http://www.kupujemprodajem.com/Opticki- ... -oglas.htm
Pozdrav Drago
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: KUPUJEM jna durbin zrak
to je 352kn... + postarina... hmm
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 1 guest


