KUPUJEM jna durbin zrak

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
User avatar
karlo22hr
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 136
Joined: 12 Dec 2009, 15:48
Location: Vinkovci

KUPUJEM jna durbin zrak

Post by karlo22hr » 12 Dec 2011, 22:25

sve ponude na pp
"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by Mike_Torello » 13 Dec 2011, 16:59

Kod nas ces pronaci jedino zrak on-m76b (4x24), ali postoje jos i zrak on6x32 i zrak on8x42, koncanice su iste, izvana se razlikuju samo po prednjoj leci, to su sve vojne optike, a onda jos imas cijelu liniju lovackih optika...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
karlo22hr
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 136
Joined: 12 Dec 2009, 15:48
Location: Vinkovci

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by karlo22hr » 13 Dec 2011, 19:07

ma kupujem onaj durbin za promatranje di sam pogodio treba mi za natjecanja i treninge ako znas na sta mislim
"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by Mike_Torello » 13 Dec 2011, 20:16

Aha sorry, nisam obracao paznju...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Tomy
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 988
Joined: 25 Jul 2009, 21:22
Location: Zagreb

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by Tomy » 13 Dec 2011, 20:36

Ak ne mora biti baš Zrak pogledaj si na linku.

http://www.teleskopcentar.hr/teleskop-k ... li-durbini

Ja imam ovaj 15-45x50 i čist mi je OK. Vjerujem da bi 20-60x60 bio bolji ali ih nije bilo kad sam kupovao. Šteta. :A07:

User avatar
insensate
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 103
Joined: 03 Nov 2010, 21:04
Location: Zagorje

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by insensate » 13 Dec 2011, 20:44

Dali se s njim mogu i promatrati nebeska tijela kao što je navedeno ili su to priče za malu djecu?

User avatar
Tomy
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 988
Joined: 25 Jul 2009, 21:22
Location: Zagreb

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by Tomy » 13 Dec 2011, 20:45

Možeš gledati i gole susjede ak hoćeš :A03:

User avatar
karlo22hr
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 136
Joined: 12 Dec 2009, 15:48
Location: Vinkovci

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by karlo22hr » 13 Dec 2011, 21:02

najvise bi htjeo zrakov durbin ako netko ima neka ponudi na pp
"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "

User avatar
magwin
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 196
Joined: 18 Oct 2009, 14:09
Location: Sisak

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by magwin » 14 Dec 2011, 00:21

teško je to za naći jer svaki strijelac ga želi i hoće.


imam ti BSA 20-60x60 za 400 kn. nije loš ali nabavio sam nešta rusko pa mi je to bolje a ne treba mi dva.
u šumi je puno bolje organizirana civilizacija

User avatar
Original_G
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1772
Joined: 04 Apr 2008, 19:52
Location: Čakovec

KUPUJEM jna durbin zrak

Post by Original_G » 14 Dec 2011, 09:52

Posalji upite na streljacke klubove, mozda ti proda koji ako je u gabuli.
武士道

Ognjem i mačem.

User avatar
karlo22hr
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 136
Joined: 12 Dec 2009, 15:48
Location: Vinkovci

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by karlo22hr » 24 Dec 2011, 02:42

ako netko slucajno ima :)
"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "

Dado Tornado
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 95
Joined: 13 Jul 2009, 15:02

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by Dado Tornado » 24 Dec 2011, 18:26

to češ teško naći ja mislim da to uopće ne postoji jel ti trebaš optiku ili nešto drugo

User avatar
karlo22hr
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 136
Joined: 12 Dec 2009, 15:48
Location: Vinkovci

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by karlo22hr » 24 Dec 2011, 18:41

"Kolekcionarstvo je nešto besplatno što te skupo košta. "

ananika
Civil
Civil
Posts: 1
Joined: 19 Jan 2012, 09:30

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by ananika » 19 Jan 2012, 11:41

Durbin koji tražite ima za kupiti na:
http://www.kupujemprodajem.com/Opticki- ... -oglas.htm
Pozdrav Drago

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: KUPUJEM jna durbin zrak

Post by Mike_Torello » 20 Jan 2012, 22:27

to je 352kn... + postarina... hmm
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest