Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
Poštovani,
zanima me koliko otprilike vrijedi stari džepni revolver iz 19 stoljeća, proizvođač: M. Drucker, Zagreb – Agram, kalibar: 9x25, s dvostrukim hodom, bubanj za 5 metaka, bubanj se ne može izbaciti u stranu, budući da nije na pomičnom kranu. Punjenje i pražnjenje vrši se kroz vratašca za punjenje na poleđini bubnja, revolver je dobro očuvan.
zanima me koliko otprilike vrijedi stari džepni revolver iz 19 stoljeća, proizvođač: M. Drucker, Zagreb – Agram, kalibar: 9x25, s dvostrukim hodom, bubanj za 5 metaka, bubanj se ne može izbaciti u stranu, budući da nije na pomičnom kranu. Punjenje i pražnjenje vrši se kroz vratašca za punjenje na poleđini bubnja, revolver je dobro očuvan.
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
ovdje se može vidjeti kako izgleda:
http://img708.imageshack.us/img708/9443/mdrucker01.jpg
http://img341.imageshack.us/img341/7883/mdrucker02.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/6596/mdrucker03.jpg
http://img542.imageshack.us/img542/2646/mdrucker04.jpg
http://img708.imageshack.us/img708/9443/mdrucker01.jpg
http://img341.imageshack.us/img341/7883/mdrucker02.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/6596/mdrucker03.jpg
http://img542.imageshack.us/img542/2646/mdrucker04.jpg
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
Pa kaj se iz toga puca,....??
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
Ak je na prodaju ...javi se na pp.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
revolver je uspomena na djeda i nije za prodaju, bar ne zasad.BOXI wrote:Ak je na prodaju ...javi se na pp.
Samo me zanima koliko vrijedi posto je rucni rad jedinstvenog oblika, a kako zivim u malom gradu nema mi tko procijeniti njegovu vrijednost.
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
Donesi do Boxija i tam uz par škropeca udmah utanačiš vrijednost!!!
Obzirom da se radi o nekoj posebnoj seriji, teško je reći njegovu pravu vrijednost, ovako napamet!!
Obzirom da se radi o nekoj posebnoj seriji, teško je reći njegovu pravu vrijednost, ovako napamet!!
Ne pij dok voziš - mogao bi proliti!!.....
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
pa svi iz tog vremena su ručni rad jer su rađeni u manfakturnim radionicama.Velika većina iz tog vremena su kopije veldoga ili buldoga. O cijeni raspravljati ne želim da nebi nekoga pdcijenio ili uvredio budući da sam se izjasnio kao zainteresirani kupac, tako da nebi ispalo da navodim "vodu na svoj mlin"
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
Pošteno
Ja bih svoju kolekciju eventualno popunio sa pištoljem konkurentnim za natjecanja
u domaćem programu HSS-a, ali preduvjet za to je višak novčića...
Drugo je rješenje donacija
Treče, još manje vjerojatno rješenje je da se država u moju korist, bez naknade, odrekne takvog komada željeza ili da mi ga proda
po cijeni koju se dobiva za tu količinu starog željeza
Ja bih svoju kolekciju eventualno popunio sa pištoljem konkurentnim za natjecanja
u domaćem programu HSS-a, ali preduvjet za to je višak novčića...
Drugo je rješenje donacija
Treče, još manje vjerojatno rješenje je da se država u moju korist, bez naknade, odrekne takvog komada željeza ili da mi ga proda
po cijeni koju se dobiva za tu količinu starog željeza
Oštri
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
Kod BOXI-ja se uz njegovo vino jako brzo nadje zajednicki jezik... Samo se koji put tesko pogodi put kuci ...
Nisam vec dugo bio a navodno je vino u medalji ove godine.
Nisam vec dugo bio a navodno je vino u medalji ove godine.
Re: Stari revolver iz 19 stoljeca, M. Drucker, Zagreb
U pravu si Mario, duuuuuuuuuuugo te nije bilo, kak ni Dok-a (jedanput sam malo prilegao jer me prevaril škropec i on se nafuril kaj mu nisam odbor za doček organiziral).
Vinčeko je ove godine daleko u zlatu, tak bar kažeju svi koji su ga probali.
Navrati pa probaj, ...poziv vredi naravno za sve.
Vinčeko je ove godine daleko u zlatu, tak bar kažeju svi koji su ga probali.
Navrati pa probaj, ...poziv vredi naravno za sve.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 1 guest



