SVEN HASSEL
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
SVEN HASSEL
jel tko citao ovo? =) imam ih 10 od 11 koje su izasle na hrvatskom jeziku od 14 ukupno napisanih... procitao sam ih pola (dok nisam radio puno sam citao) svidjele su mi se pa sam si kupio vlastitu kolekciju... od kad sam ju kupio uspio sam procitati samo jednu... jer sam krenuo citati redom iz pocetka... imam namjeru kupiti jos neke knjige od Andy McNab-a i Chris Ryan-a da budu u obiteljskoj knjiznici =) za buduce narastaje.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: SVEN HASSEL
Imam McNabovu Bravo Two Zero stoji iznad monitora.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: SVEN HASSEL
Mike_Torello wrote:jel tko citao ovo? =) imam ih 10 od 11 koje su izasle na hrvatskom jeziku od 14 ukupno napisanih... procitao sam ih pola (dok nisam radio puno sam citao) svidjele su mi se pa sam si kupio vlastitu kolekciju... od kad sam ju kupio uspio sam procitati samo jednu... jer sam krenuo citati redom iz pocetka... imam namjeru kupiti jos neke knjige od Andy McNab-a i Chris Ryan-a da budu u obiteljskoj knjiznici =) za buduce narastaje.
imao sam faze andy mcnaba (ili kako se lik vec zove).... preko ljeta (tada imam najvise vremena - jer sam slobodan od predavanja i jedina zanimacija su mi obitelj, more i gole zene oko mene) citam.... oni su malo vise u akciji, a ja sam poceo brijati na opise - krajolike i na interakcije likova.... to me vise puca... ali bitno je citati...
_______________________
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
DVC = Diligentia, Vis, Celeritas
-
debeloguzi dikatator
Re: SVEN HASSEL
ja čitao kada sam bio klinac. Knjige su zbilja bile dobre do trenutka dok je covjek istovremeno bio u Francuskoj, Italiji i na istočnom frontu.
Poslije se saznalo da je lik bio pripadnik okupacijskih snaga u Danskoj i skupljao je price od ljudi koji su bili na fronti.
Poslije se saznalo da je lik bio pripadnik okupacijskih snaga u Danskoj i skupljao je price od ljudi koji su bili na fronti.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: SVEN HASSEL
govoris o HASSELU naravno... prvi moment mi se cinilo da pricas o McNabu... enivej... ima tvrdnji za i protiv... trudim se ne obazirati na njih i uzivati u dobrom stivu pa bilo ono istinito ili ne zanimljivo je za citati... a reci mi jesi li pogledao film snimljen po njegovoj knjizi? =)debeloguzi dikatator wrote:ja čitao kada sam bio klinac. Knjige su zbilja bile dobre do trenutka dok je covjek istovremeno bio u Francuskoj, Italiji i na istočnom frontu.
Poslije se saznalo da je lik bio pripadnik okupacijskih snaga u Danskoj i skupljao je price od ljudi koji su bili na fronti.
http://www.imdb.com/title/tt0093546/
Wheels of Terror A.K.A. The Misfit Brigade A.K.A. Los Panzers De la Muerte
http://charles-bronson.hp.infoseek.co.j ... rror01.jpg
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
