spremnik MK?????trazim hitno
spremnik MK?????trazim hitno
pozz ljudi hitno mi treba spremnik za Baikal mod. TOZ 17-01..pa jel ima tko za prodati?? 
HS-9mm
Re: spremnik MK?????trazim hitno
nazalost ne postoji uopce... puska je iskopana iz zemlje u kojoj je bila od 1997,tako da za spremnik nitko ziv ne zna 
HS-9mm
Re: spremnik MK?????trazim hitno
od 20 postova u samo jednom odgovoru je napis o temi a ostatak cisti spam, jako me cudi da VP nije zbog preglednosti i kojecega brisala spam 
po cinu narednik, neka vas ne zavara ovo ispod nicka
- shelby-eleanor
- Desetnik

- Posts: 322
- Joined: 30 Mar 2008, 20:57
Re: spremnik MK?????trazim hitno
slazem se, bit ce pociscenorubinho wrote:od 20 postova u samo jednom odgovoru je napis o temi a ostatak cisti spam, jako me cudi da VP nije zbog preglednosti i kojecega brisala spam
"A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes,
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."
the action is the brain, and the barrel is the heart.
But you, the man behind the rifle, you are the soul."
Re: spremnik MK?????trazim hitno
Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.
Danas provjerio
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.
Danas provjerio
Re: spremnik MK?????trazim hitno
Jel ima netko u HR da izraduje spremnike? npr. duze od originala sa vecim kapacitetom?
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: spremnik MK?????trazim hitno
mogao si napisati i gdje i kod koga si to provjerio i kako se da naruciti...k.horvat wrote:Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.
Danas provjerio
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: spremnik MK?????trazim hitno
preeskupo, narucio sam na cz web shopu orginalni za 10 kom metaka, metalni , i sa dostavom u zg me izasao 40 eur
http://www.shop-cz.com/objects/1057015686.html
http://www.shop-cz.com/objects/1057015686.html
HS-9mm
Re: spremnik MK?????trazim hitno
Marko: koji si okvir od njih narucio?
Dok: doma mi je adresa (sad sam na poslu).
A i nisam htio reklamirati bez razloga majstora.
Dok: doma mi je adresa (sad sam na poslu).
A i nisam htio reklamirati bez razloga majstora.
Re: spremnik MK?????trazim hitno
Imaš kakvu sliku toga kojeg tražiš. ja imam nekakav za kojeg neznam od čega je (navodno od Brno2)marko wrote:pozz ljudi hitno mi treba spremnik za Baikal mod. TOZ 17-01..pa jel ima tko za prodati??
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
Re: spremnik MK?????trazim hitno
Boxi ako je za brno 2 meni treba par komada jer sam na nekoj streljani posijao svoje.
ovo je za brno 2 metalni a ima i plastični jebla ih plastika
http://www.shop-cz.com/show_big_img.php ... %BEe+22+LR
jebla ih slika nemogu je skinut pa klikaj na link
ovo je za brno 2 metalni a ima i plastični jebla ih plastika
http://www.shop-cz.com/show_big_img.php ... %BEe+22+LR
jebla ih slika nemogu je skinut pa klikaj na link
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
Re: spremnik MK?????trazim hitno
Pozdrav Black, koliko po sliki vidim to je taj.I ovaj je metalni. Probal sam uslikati svog ali fotić me nešto zafrkava, slike su koma jer sam negdje zaribao postavle, a neda mi se sada to isprobavati. Ako ti odgovara javi se na PM ili mobitel.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Re: spremnik MK?????trazim hitno
k.horvat wrote:Marko: koji si okvir od njih narucio?
ja sam uzeo za Brno 2 ovaj zeljezni za 10 metaka, je da skuplje izadje sa postarino, al sta je tu je kad ih nema nidje
HS-9mm
Re: spremnik MK?????trazim hitno
Puškar - Žega: 091/7611 801Mike_Torello wrote:mogao si napisati i gdje i kod koga si to provjerio i kako se da naruciti...k.horvat wrote:Izrada 1 kom. spremnika je 400 kn.
Da ih se 3 naruci, 360 kn/kom.
Danas provjerio
Na Borongaju kod Končara.
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 3 guests



