dali netko prepoznaje?

Noževi, bajunete, mačevi, sjekire, mačete...
Post Reply
User avatar
picok
Skupnik
Skupnik
Posts: 236
Joined: 04 Apr 2008, 17:59
Location: Zagreb, Marčani

dali netko prepoznaje?

Post by picok » 01 Feb 2009, 08:53

neki dan sam našao u nekoj staroj ladici u radioni ovaj nož.Da li ga možda netko prepoznaje?
Ima dva žiga, sa jedne strane piše Solingen a sa druge Kaufman.
Attachments
DSCF3258manja.jpg
DSCF3265manja.jpg
DSCF3276manja.jpg
----------------------------------------------------------------
Čovjek je najsavršenije biće koje može napraviti svaka budala

User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Re: dali netko prepoznaje?

Post by Legion66 » 01 Feb 2009, 10:00

To bi po mom skromnom mišljenju mogao biti, sudeći po obliku oštrice, tzv. Fruitknife, iliti nož s kojim su gospoda nekada gulili i jeli jabuke.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
smolec
Pozornik
Pozornik
Posts: 49
Joined: 12 Oct 2008, 09:29
Location: Zagreb

Re: dali netko prepoznaje?

Post by smolec » 01 Feb 2009, 11:31

legion.poljak66 wrote:To bi po mom skromnom mišljenju mogao biti, sudeći po obliku oštrice, tzv. Fruitknife, iliti nož s kojim su gospoda nekada gulili i jeli jabuke.
To su bile neke velike jabuke :)
Sve za Hrvatsku, Hrvatsku ni za što!

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: dali netko prepoznaje?

Post by Mr.Cabdriver » 01 Feb 2009, 11:37

smolec wrote: To su bile neke velike jabuke :)
BOSANSKE!!!!
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: dali netko prepoznaje?

Post by k.horvat » 01 Feb 2009, 13:18

Jack the Tripper je koristio takav :mrgreen:

User avatar
picok
Skupnik
Skupnik
Posts: 236
Joined: 04 Apr 2008, 17:59
Location: Zagreb, Marčani

Re: dali netko prepoznaje?

Post by picok » 01 Feb 2009, 23:21

a jeste vi mene našli za..... :A26:
----------------------------------------------------------------
Čovjek je najsavršenije biće koje može napraviti svaka budala

User avatar
kantica
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 170
Joined: 07 Jan 2009, 19:52
Location: Zadar

Re: dali netko prepoznaje?

Post by kantica » 21 Feb 2009, 17:18

imam ja tako nešto,zadnji puta sam ga vidio kod oca u alatu kad sam bio mali,
i evo nedavno da nađem u garaži iza stola.
Samo što je moj u još gorem stanju i ručka mu je drugačija.
Mislim da je ovaj moj made in yu
Pamet u glavu i štap u ruke

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest