dali netko prepoznaje?
dali netko prepoznaje?
neki dan sam našao u nekoj staroj ladici u radioni ovaj nož.Da li ga možda netko prepoznaje?
Ima dva žiga, sa jedne strane piše Solingen a sa druge Kaufman.
Ima dva žiga, sa jedne strane piše Solingen a sa druge Kaufman.
----------------------------------------------------------------
Čovjek je najsavršenije biće koje može napraviti svaka budala
Čovjek je najsavršenije biće koje može napraviti svaka budala
Re: dali netko prepoznaje?
To bi po mom skromnom mišljenju mogao biti, sudeći po obliku oštrice, tzv. Fruitknife, iliti nož s kojim su gospoda nekada gulili i jeli jabuke.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
Re: dali netko prepoznaje?
To su bile neke velike jabukelegion.poljak66 wrote:To bi po mom skromnom mišljenju mogao biti, sudeći po obliku oštrice, tzv. Fruitknife, iliti nož s kojim su gospoda nekada gulili i jeli jabuke.
Sve za Hrvatsku, Hrvatsku ni za što!
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: dali netko prepoznaje?
BOSANSKE!!!!smolec wrote: To su bile neke velike jabuke
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Re: dali netko prepoznaje?
a jeste vi mene našli za..... 
----------------------------------------------------------------
Čovjek je najsavršenije biće koje može napraviti svaka budala
Čovjek je najsavršenije biće koje može napraviti svaka budala
Re: dali netko prepoznaje?
imam ja tako nešto,zadnji puta sam ga vidio kod oca u alatu kad sam bio mali,
i evo nedavno da nađem u garaži iza stola.
Samo što je moj u još gorem stanju i ručka mu je drugačija.
Mislim da je ovaj moj made in yu
i evo nedavno da nađem u garaži iza stola.
Samo što je moj u još gorem stanju i ručka mu je drugačija.
Mislim da je ovaj moj made in yu
Pamet u glavu i štap u ruke
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest





