leptir(balisong)
leptir(balisong)
dakle ocu kupit nekog leptira ali neznam nis o nozevima i noob sam u svemu tome..kojeg bi mi preporucili?? do kojih 200 kn..i di ga mogu nabavit....hvala unaprijed

Re: leptir(balisong)
nisam mislil neku staru kramu uzet..neki "posteni" leptir..imo sam prije jednog ali sam ga izgubil...dal sam za njega 170 kn....
Re: leptir(balisong)
http://www.izfotelje.com/index.php
http://realsteel.hr/index.asp
http://www.lapis-plus.hr/index.htm
http://www.lovactrgovina.sail.hr/
http://www.replikart.com/
http://www.americanshop.hr/index.php?opt=home&lang=HR
evo pogledaj si ovdje pa mozda mozes naruciti preko neta...
http://realsteel.hr/index.asp
http://www.lapis-plus.hr/index.htm
http://www.lovactrgovina.sail.hr/
http://www.replikart.com/
http://www.americanshop.hr/index.php?opt=home&lang=HR
evo pogledaj si ovdje pa mozda mozes naruciti preko neta...
Re: leptir(balisong)
od ovih svih stranica naso sam, nekog jadnog leptira...ali na jednoj nema slika tak da neznam koji je leptir a koji neki drugi a na zadnjoj stranici je sekcija u izradi..ali svejedno hvala.... 
Re: leptir(balisong)
da inace je problem upisat lokaciju u profilPROOF wrote:e da i ja sam iz varazdina![]()
![]()
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: leptir(balisong)
Leptir je sranje od noza.
Ja sam svoj platio 190 kn(Albainox - Spanjolska)
Nije bas previse praktican za neku ozbiljniju upotrebu, nema futrolu,
nezgrapan za nosenje u djepu (otvori se sam !!!!!)
jedino je dobar ako hoces nauciti ballisong i kurciti se po kvartu.
Na mom je materijal drski/rukohvata i bravice grozan pa se brzo rasklimao i "istockao" na mjestima gdje je bravica udarala u spic ostrice.
Ako hoces nauciti ballisong preporucam da si prije napravis plasticni "prototip" za vjezbu tako ces izbjeci izmasakrirane ruke.
A mozes si i sam napraviti pravog, metalnog leptira, imas brdo tutoriala po netu.
Moj je uglavnom sluzio za rezanje pizze na praxi i neobavezno mlataranje po rukama kad sam bio nervozan.
Vec ga godinama nisam koristio niti nosio =)
Evo i slika:
http://forum.hr-oruzje.org/download/fil ... &mode=view
Ja sam svoj platio 190 kn(Albainox - Spanjolska)
Nije bas previse praktican za neku ozbiljniju upotrebu, nema futrolu,
nezgrapan za nosenje u djepu (otvori se sam !!!!!)
jedino je dobar ako hoces nauciti ballisong i kurciti se po kvartu.
Na mom je materijal drski/rukohvata i bravice grozan pa se brzo rasklimao i "istockao" na mjestima gdje je bravica udarala u spic ostrice.
Ako hoces nauciti ballisong preporucam da si prije napravis plasticni "prototip" za vjezbu tako ces izbjeci izmasakrirane ruke.
A mozes si i sam napraviti pravog, metalnog leptira, imas brdo tutoriala po netu.
Moj je uglavnom sluzio za rezanje pizze na praxi i neobavezno mlataranje po rukama kad sam bio nervozan.
Vec ga godinama nisam koristio niti nosio =)
Evo i slika:
http://forum.hr-oruzje.org/download/fil ... &mode=view
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: leptir(balisong)
I svakako izbjegavati ostrice tipa Kriss jer "makeri" dosta cesto isprofiliraju obje strane ostrice (
) pa bude gadno
http://i1.iofferphoto.com/img/item/535/ ... f211bk.jpg
Ako hoces nesto kvalitetnije i dugovjecnije, preporucam neku poznatiju firmu a ne nozice sa buvljaka.
Hint: Molim modove da spoje zadnja 2 posta. Merci beaucoup !
Edit by k.horvat: presitan mi je tekst, da pa ne vidim tvoj zahtijev!
http://i1.iofferphoto.com/img/item/535/ ... f211bk.jpg
Ako hoces nesto kvalitetnije i dugovjecnije, preporucam neku poznatiju firmu a ne nozice sa buvljaka.
Hint: Molim modove da spoje zadnja 2 posta. Merci beaucoup !
Edit by k.horvat: presitan mi je tekst, da pa ne vidim tvoj zahtijev!
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: leptir(balisong)
Kris oštrica je opasna za prste, al jebački izgleda. Ja imam jedan tanki iz Solingena. Njega sam dobil za jeftilenski Mamutov multi tool.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
Re: leptir(balisong)
a dobro nisam opet takav noob
znam par trikova s tim ali zelio bi sad to usavrsiti..i imo bi gha za azjebanciju doma ane za neku ozbiljnu upotrebu...i imo sam sa obje strane naostrenoga i samo sam se par put porezal
..bio bih zahvalan ak neko zna di mogu nabavit ovakvog.......
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: leptir(balisong)
To je Benchmade, samo ne vjerujem da ce ti se uklopiti u onih 200 kn
Pogledaj u maestralprom-u, replikart-u dal ga imaju ili nekoj drugoj trgovini koja prodaje njihove nozeve.
Ili se raspitaj tko je njihov uvoznik i distributer (mozda Nobile zna ?!) pa ih kontaktiraj.
Ja ih kod nas nisam bas vidjao cesto, pogotovo ne kvalitetnije leptire.
Pogledaj u maestralprom-u, replikart-u dal ga imaju ili nekoj drugoj trgovini koja prodaje njihove nozeve.
Ili se raspitaj tko je njihov uvoznik i distributer (mozda Nobile zna ?!) pa ih kontaktiraj.
Ja ih kod nas nisam bas vidjao cesto, pogotovo ne kvalitetnije leptire.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: leptir(balisong)
nisam mislio na tocno ovog nego nekaj slicno ovome..na drske mislim....a kolko otprilike dode?
Re: leptir(balisong)
ma leptir je zakon
svi smo ka dica tili znat vrtit nuncage i leptira ... ja iman trenutno dva kuci i neka ih ...
proof imas ode nesto http://minishop.t-com.hr/argus/ProductL ... n=3&ppsn=1
http://www.suzavac-argus.com/nozevi.html
to su sve neka kineska sranja al boli te briga ... bitno da se vrti
)
iako bi ja na tvom mistu uzea spyderco kemijsku pa nju vrtia ... neman sad para za nju al doci ce

svi smo ka dica tili znat vrtit nuncage i leptira ... ja iman trenutno dva kuci i neka ih ...
proof imas ode nesto http://minishop.t-com.hr/argus/ProductL ... n=3&ppsn=1
http://www.suzavac-argus.com/nozevi.html
to su sve neka kineska sranja al boli te briga ... bitno da se vrti
iako bi ja na tvom mistu uzea spyderco kemijsku pa nju vrtia ... neman sad para za nju al doci ce
Re: leptir(balisong)
jesam ja glup ili sta..ali vidim samo jedan leptir i to na drugom linku.......btw hvala buraz.... 
Re: leptir(balisong)
vidjeh danas u lovcu jedan tanki elegantni
skoro da ga nisam kupil umjesto ulja
pogadete da nje puno skuplji
skoro da ga nisam kupil umjesto ulja
pogadete da nje puno skuplji
Re: leptir(balisong)
kakav??u varazdinu u lovcu??? mozes nac na internetu sliku ak ne tocno takvog bar nekog slicnog???
Re: leptir(balisong)
PROOF wrote:jesam ja glup ili sta..ali vidim samo jedan leptir i to na drugom linku.......btw hvala buraz....
moze bit da ih i nema
to san izvuka linkove iz bookmarksa tako da i neznam napamet tocno sta imaju ali san prepotstavlja da imaju leptira posto imaju uglavnom sve moguce kopije i ludosti
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests




