Kubura

Uradi sam, iskustva, savjeti, prijedlozi, slike vaših radova...
Post Reply
User avatar
kantica
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 170
Joined: 07 Jan 2009, 19:52
Location: Zadar

Kubura

Post by kantica » 23 Feb 2009, 19:54

Planiram napraviti kuburu,ne za pucanje ali opet da bude bar donekle blizu orginala.
Sad več vrtim u glavi kako i od čega ali nikako da odvrtim onu izvedbu kokota,pa
ako neko ima več iskustva ili nekakav model bio bi mu zahvalan. :A12:
Pamet u glavu i štap u ruke

User avatar
kantica
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 170
Joined: 07 Jan 2009, 19:52
Location: Zadar

Re: Kubura

Post by kantica » 24 Feb 2009, 12:34

Nitko ne voli kubure ???
Pamet u glavu i štap u ruke

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Kubura

Post by BOXI » 24 Feb 2009, 13:00

pogledaj na www.top-kristo.hr čovjek izrađuje gotove mehanizme. Kupiš gotovo i ugradiš...najednostavnije i provjereno.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
kantica
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 170
Joined: 07 Jan 2009, 19:52
Location: Zadar

Re: Kubura

Post by kantica » 24 Feb 2009, 15:01

Hvala Boxi pogledat ču ali ja bi ga isto volio složiti sam,tako da mogu reći da sam ga
ja napravio a kako sam dosta jak u strojarstvu i sa strojnom obradom metala mislim
da to neće biti problem.Viši problem mi je drvo.Imam tokarski stroj i stupnu bušilicu
pa mislim da ču ja to srediti već :A25:
Pamet u glavu i štap u ruke

User avatar
kantica
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 170
Joined: 07 Jan 2009, 19:52
Location: Zadar

Re: Kubura

Post by kantica » 24 Feb 2009, 18:59

ajme pogledao sam,čovječe pa to je čisti luksuz,moram proznati da jesu lipe ali da to uzmem
u ruke prije se moram obući ko oni engleski lordovi iz doba renesanse,a maškare upravo prošle.

Malo se šalim,čovik stvarno radi super ali meni ipak malo preblještavo,ne želim puno
kičenja ni gravura,oću sirovo oružje sa cjevinom od 1/2" :A26:
Pamet u glavu i štap u ruke

User avatar
BOXI
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 911
Joined: 05 Apr 2008, 10:03
Location: Bistra

Re: Kubura

Post by BOXI » 24 Feb 2009, 19:17

Pa nisam ni mislio da uzmeš kompletnu gotovu. Mislio sam da uzmeš samo kokot ili mehanizam za opaljenje, a ostalo da napraviš sam prema svojoj zamisli.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr

User avatar
zmenk
Skupnik
Skupnik
Posts: 287
Joined: 05 Apr 2008, 19:57
Location: .::Dalmatia::.

Re: Kubura

Post by zmenk » 25 Feb 2009, 00:05

ja iman neke replike u babe doma na kojima cak kokot funkcionira i sve ...
ako oces mogu se zaletit i poslikat ti to ...
..jebo EU..

Ako napravis pitu od govna - to je opet govno a ne pita!

zene su krive

User avatar
kantica
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 170
Joined: 07 Jan 2009, 19:52
Location: Zadar

Re: Kubura

Post by kantica » 25 Feb 2009, 08:46

Bio bih ti zahvalan :A25:
Pamet u glavu i štap u ruke

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest