evo i mog treninga
Moderator: Original_G
evo i mog treninga
Pregledavajući forum, nailazim na razne teme (Ivin novi blindirani auto) pa mi dođe slabo.
Nisam htio staviti svoju metu na forum, jer nije baš nešto reprezentativno.
Ali, da skrenem glupe teme o Ivi, ipak se odlučih staviti.
Opis: vidi se neredovitost treninga, preširoki krug pogodaka,
nije koncentrirano u jednu grupu, sve zbog neredovitosti.
I jedna veća greška: osmica.
Ipak, nailaze (valjda) ljepši dani pa ću popraviti stanje većim brojem posjeta streljane.
Inače, na 4 sata je dupla devetka, i na 6 sati okomito 3 centra.
Nisam htio staviti svoju metu na forum, jer nije baš nešto reprezentativno.
Ali, da skrenem glupe teme o Ivi, ipak se odlučih staviti.
Opis: vidi se neredovitost treninga, preširoki krug pogodaka,
nije koncentrirano u jednu grupu, sve zbog neredovitosti.
I jedna veća greška: osmica.
Ipak, nailaze (valjda) ljepši dani pa ću popraviti stanje većim brojem posjeta streljane.
Inače, na 4 sata je dupla devetka, i na 6 sati okomito 3 centra.
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
Re: evo i mog treninga
klečao bi ti meni na kukuruzu zbog one osmice! 
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
Re: evo i mog treninga
a metu bolje ti polovice nesmiješ pokazati jer je bolja?
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
Re: evo i mog treninga
Pa što se tiče kukuruza, ne trebam, jer si počupam kosu u zamjenu za klečanje.blackpowder wrote:a metu bolje ti polovice nesmiješ pokazati jer je bolja?
A moja bolja polovica je još nemarnija što se tiče treninga.
Pa stoga može od prvih pet metaka napraviti 48, 49. Za ostalo ne pitaj.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: evo i mog treninga
moze koja rijec o "željezu"?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: evo i mog treninga
Eto, radi se o Smith Wessonu iz 1989. godine, 357 mag.
Jedinstven je po tome što ima cijev od 5 1/2",
bubanj neužljebljen, round butt frame (mislim da je N),
i proizvedeno ih je 5276 komada.
Meni osobno odgovara, jer je podosta težak, odnosno stabilan,
pogotovo što pucam 38 WC, i k tome uteg ispod cijevi.
Jedinstven je po tome što ima cijev od 5 1/2",
bubanj neužljebljen, round butt frame (mislim da je N),
i proizvedeno ih je 5276 komada.
Meni osobno odgovara, jer je podosta težak, odnosno stabilan,
pogotovo što pucam 38 WC, i k tome uteg ispod cijevi.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: evo i mog treninga
lijepo, meni taj neuzljebljeni bubanj nekako u zadnje vrijeme simbolizira JACA MAGNUM punjenja =) ostavlja mi neki masivniji dojam... bilo bi ga zanimljivo probati u svakom slucaju =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: evo i mog treninga
cura je probala .44Magnum Ruger Redhawk sa 5,5" cijevi i svidjelo joj se pucati iz toga... i sad bi htjela nesto takvo =)
no zakljucak je magnum revolver oko 6" cijev DA, ali ne .44 nego .357 jer je streljivo jeftinije a i uvijek se moze koristiti puno "mekše" streljivo .38 Special
samo neznam kako bi onda bilo kod kupovine streljiva u trgovini, moze li se na osnovu .357 magnum oruzanog lista kupiti .38 spec streljivo?
no zakljucak je magnum revolver oko 6" cijev DA, ali ne .44 nego .357 jer je streljivo jeftinije a i uvijek se moze koristiti puno "mekše" streljivo .38 Special
samo neznam kako bi onda bilo kod kupovine streljiva u trgovini, moze li se na osnovu .357 magnum oruzanog lista kupiti .38 spec streljivo?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: evo i mog treninga
Ne, to kod nas ne smatraju istim kalibrom, ali zato možeš kupiti .44 special ako imaš .44 Magnum
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- blackpowder
- Nadnarednik

- Posts: 529
- Joined: 16 Oct 2008, 16:07
Re: evo i mog treninga
sa .357 u oružanom listu možeš kupovati streljivo .38 special. Kad nebi mogao nebi se ni pucala disciplina VK REVOLVER na nacionalnom prvenstvu.
KRIMINALIZACIJOM LEGALNIH POSJEDNIKA ORUŽJA - ORUŽJE ĆE POSJEDOVATI SAMO KRIMINALCI!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
ZNAŠ LI OVO PROČITATI - ZAHVALI TO SVOJOJ UČITELJICI!
ČITAŠ LI OVO NA LATINICI - ZAHVALI DRAGOVOLJCIMA!
Re: evo i mog treninga
Moguće, meni su tražili dozvolu za .38-icu "jer da to nije isti kalibar".
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: evo i mog treninga
Zanimljivo je čuti da još ima ljepšeg spola zainteresiranog za jače kalibre.
Što se tiče nabavke .357 odnosno 38 special, mislim Nobile da si naišao na
nekog koji ima one štitnike za oči kao konji, pa su te preveslali.
Onaj koji se iole razumije u kalibre shvatit će da se podrazumijeva
ako imaš .357 da trošiš 38 special. Isto i za .44.
Što se tiče nabavke .357 odnosno 38 special, mislim Nobile da si naišao na
nekog koji ima one štitnike za oči kao konji, pa su te preveslali.
Onaj koji se iole razumije u kalibre shvatit će da se podrazumijeva
ako imaš .357 da trošiš 38 special. Isto i za .44.
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: evo i mog treninga
znaci zakljucak: sa .357 Magnum oruzanim listom se MOŽE kupiti .38 Special streljivo!
Hvala!
Hvala!
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


