Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Datumi okupljanja, neprofitne udruge vezane uz oružje, itd...
Post Reply
User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by k.horvat » 31 May 2009, 10:58

Vjerujem da ce svatko od nas traziti neku promjenu prebivalista,
more, jezera, planine...
Stoga, postoji sansa da nam je netko od ekipe s foruma negdje blizu
tog odredista. A posto imamo zajednicke interese ovdje, imamo o cemu
i uzivo popricati (vjerovatno :A00: ), a mozda i razmijenimo stogod...

Ja cu vjerovatno od 6.6. malo na Vir. I to par dana dolje, par natrag
doma pa ponovo dolje... Dakle, okolica Zadra ako netko ima viska streljiva,
vremena, i volju za casicu razgovora... shoot!
Majk, zaobici cu tvoju barikadu i stand! :A19:

Pula je u planu nekad kasnije, ovisi o poslu (sluzbeni posjet na par dana).
Cab ce prvi znati kad dolijecem (mozda i prije mene :mrgreen: ).

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by Mike_Torello » 31 May 2009, 11:07

ja bih trebao biti na G.O. 05.-30. Lipnja... mislim da sam prvin 10-ak dana u ZG (shoping, nabavka zaliha i to), a onda kuci nazad na štand... zadnji tjedan u lipnju planiram nekakvo more ali to je sve pod velikim upitnikom, mozda bude Pula par dana, mozda bude Karlobag jednodnevni ili neka treca opcija ali to cemo jos vidjeti...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by Legion66 » 05 Jun 2009, 20:40

Ja sam od 12.- 17. 6. u Valbandonu na močenju jaja, pa ako je netko zainteresiran za kakvog pivkana... :A27:
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by nobile157 » 05 Jun 2009, 21:22

Javi se kad dođeš, Pula je blizu :A03:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by Legion66 » 05 Jun 2009, 21:27

Nemaš frke, bit će mi čast upoznati te. Ima još forumaša iz Pule, pa da napravimo malo okupljanje uz more.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
nobile157
Pukovnik
Pukovnik
Posts: 2891
Joined: 15 Sep 2008, 14:57
Location: Pula

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by nobile157 » 06 Jun 2009, 00:09

Dogovoreno :A03:
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by Knife_maniac » 08 Jun 2009, 10:43

legion.poljak66 wrote:Nemaš frke, bit će mi čast upoznati te. Ima još forumaša iz Pule, pa da napravimo malo okupljanje uz more.
Ne zaboravi ponijeti kukri :A18:

User avatar
Legion66
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 501
Joined: 17 Nov 2008, 10:32
Location: KC

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by Legion66 » 08 Jun 2009, 23:20

Kukri nosim i u kupaljkama.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by k.horvat » 09 Jun 2009, 06:09

Popodne startam za Vir, cuvajte forum... :A26:

User avatar
Knife_maniac
Satnik
Satnik
Posts: 1504
Joined: 07 Apr 2008, 20:06
Location: istocna Hrvatska

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by Knife_maniac » 09 Jun 2009, 12:16

Pazi da se ne utopis :A18:

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by k.horvat » 16 Jun 2009, 21:45

Nisi te srece! :A18:

User avatar
Mr.Cabdriver
Dežurni Dušebrižnik
Dežurni Dušebrižnik
Posts: 731
Joined: 02 Apr 2008, 19:25
Location: Pula

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by Mr.Cabdriver » 17 Jun 2009, 07:03

G.o. negdje u početku kolovoza. Smjer slavonija (proputovanje na motoru, možda zaustavljanje na nekim bikerima ako bude šta u to doba).
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam... :twisted: ::::....

User avatar
k.horvat
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 1602
Joined: 04 Apr 2008, 19:17
Location: Kloštar Ivanić

Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..

Post by k.horvat » 17 Jun 2009, 23:09

Barikada je spremna za tebe! :A19:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest