Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Vjerujem da ce svatko od nas traziti neku promjenu prebivalista,
more, jezera, planine...
Stoga, postoji sansa da nam je netko od ekipe s foruma negdje blizu
tog odredista. A posto imamo zajednicke interese ovdje, imamo o cemu
i uzivo popricati (vjerovatno
), a mozda i razmijenimo stogod...
Ja cu vjerovatno od 6.6. malo na Vir. I to par dana dolje, par natrag
doma pa ponovo dolje... Dakle, okolica Zadra ako netko ima viska streljiva,
vremena, i volju za casicu razgovora... shoot!
Majk, zaobici cu tvoju barikadu i stand!
Pula je u planu nekad kasnije, ovisi o poslu (sluzbeni posjet na par dana).
Cab ce prvi znati kad dolijecem (mozda i prije mene
).
more, jezera, planine...
Stoga, postoji sansa da nam je netko od ekipe s foruma negdje blizu
tog odredista. A posto imamo zajednicke interese ovdje, imamo o cemu
i uzivo popricati (vjerovatno
Ja cu vjerovatno od 6.6. malo na Vir. I to par dana dolje, par natrag
doma pa ponovo dolje... Dakle, okolica Zadra ako netko ima viska streljiva,
vremena, i volju za casicu razgovora... shoot!
Majk, zaobici cu tvoju barikadu i stand!
Pula je u planu nekad kasnije, ovisi o poslu (sluzbeni posjet na par dana).
Cab ce prvi znati kad dolijecem (mozda i prije mene
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
ja bih trebao biti na G.O. 05.-30. Lipnja... mislim da sam prvin 10-ak dana u ZG (shoping, nabavka zaliha i to), a onda kuci nazad na štand... zadnji tjedan u lipnju planiram nekakvo more ali to je sve pod velikim upitnikom, mozda bude Pula par dana, mozda bude Karlobag jednodnevni ili neka treca opcija ali to cemo jos vidjeti...
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Ja sam od 12.- 17. 6. u Valbandonu na močenju jaja, pa ako je netko zainteresiran za kakvog pivkana... 
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Javi se kad dođeš, Pula je blizu 
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Nemaš frke, bit će mi čast upoznati te. Ima još forumaša iz Pule, pa da napravimo malo okupljanje uz more.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Dogovoreno 
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Ne zaboravi ponijeti kukrilegion.poljak66 wrote:Nemaš frke, bit će mi čast upoznati te. Ima još forumaša iz Pule, pa da napravimo malo okupljanje uz more.
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Kukri nosim i u kupaljkama.
KO SE MAČA LAČA; LAKUKARAČA!!!!
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Popodne startam za Vir, cuvajte forum... 
- Knife_maniac
- Satnik

- Posts: 1504
- Joined: 07 Apr 2008, 20:06
- Location: istocna Hrvatska
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
Pazi da se ne utopis 
Darac Steel Production - http://s912.photobucket.com/albums/ac32 ... %20radovi/
http://www.facebook.com/darac.steel
http://www.facebook.com/darac.steel
- Mr.Cabdriver
- Dežurni Dušebrižnik

- Posts: 731
- Joined: 02 Apr 2008, 19:25
- Location: Pula
Re: Ljeto 2009. - planovi, zelje, cestitke, pozdravi, kikiriki..
G.o. negdje u početku kolovoza. Smjer slavonija (proputovanje na motoru, možda zaustavljanje na nekim bikerima ako bude šta u to doba).
....:::: Otiš'o sam, sarmu probo nisam...
::::....
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest



