NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 17 Jul 2010, 08:49

A ja sam se pitao što če ljudima progresivke :A00:
Puno uspjeha želim svima koji će nastupiti na županijskim, te na državnom prvenstvu. :A25:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 17 Jul 2010, 12:17

istra champion wrote:Trenira se svaka 3-4 dana, za sada, po 150 metaka, a traži se idealni trzaj za 38, tako da su u tijeku ispitivanja sa barutom N340. U 8 mjesecu uzimam feragosto :mrgreen: i onda svaki dan 100 kom. Rezultati na treningu su zadovoljavajući, norme koje sam si postavio su: pištolj 190, revolver 188, 15+15-282 krugova. Na natjecanju sve šta je više, za mene je ispunjena misija, bez obzira na poredak. Odoh se spremati za trening u 9, javim rezultate, pozdrav!
Hmm, a možda se samo želiš riješiti možebitne konkurencije :A01:

(Pri tome mislim na to da se oni koji su na vagi, pucati ili ne VK, slučajno ne odluče ZA, kad vide koliko je trnovit put do dobrih rezultata)
:A30:
Oštri

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by istra champion » 18 Jul 2010, 07:51

oštrostrijelac wrote:Hmm, a možda se samo želiš riješiti možebitne konkurencije :A01:
Biti će riješeni u rujnu, i to možda u 2 discipline :?: :mrgreen: , mislim na staru gardu, a početnici su još jako daleko.
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by canon11 » 19 Jul 2010, 14:01

A ako me uši ne varaju, ove godine ozbiljno napadate i EKIPNO :A03: ???

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by istra champion » 19 Jul 2010, 14:20

Za sada napadamo ekipno s 33.33% :mrgreen: , ostali zabušavaju, a valjda imaju još vremena za doć u formu :roll: .
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 31 Aug 2010, 23:54

Zagrebački strelci se opasno pripremaju za predstojeće PGZ i PH, vidio na svoje oči danas na potočiću :A25:
Ja sa pripremama startam prekosutra :A00:
Zahladilo je, pa odlučih navuči kaputić i pokušati dohvatiti normu za PH iz 7,9.
Trebalo mi bude u toj misiji puno sreće, gledam Sveučilištarce kako na treningu drmaju serije 96, sve ih je lijepo gledati.
Prekrsutra moram probati 4 laboracije da vidim kaj najbolje radi, a potom nafilati dovoljnu količinu za treninge i natjecanje(a).
Tu sam u maloj prednosti pred konkurencijom. :mrgreen:
O rezultatima izleta u dugocijevno pucanje (puškaranje) obavijestim.
Pozdrav.
Oštri

User avatar
istra champion
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 2161
Joined: 03 Aug 2009, 08:23
Location: južna ISTRA

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by istra champion » 10 Dec 2010, 23:50

Kalendar natjecanja za 2011.g.
kalendar 2011.pdf
(124.03 KiB) Downloaded 40 times
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 27 Mar 2011, 22:42

Predstoje natjecanja u serijskoj zračnoj pušci, kako teku pripreme za županijska prvenstva :?:
Mene zeza ljuljuškanje, pa mi pogodaka ima po cijelom crnom.
Do PGZ bi se trebalo malo skupiti.
Živjele R4 mete :A25: (centra gotovo da i nema, pa ti sad pogodi nešto čega nema)
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 22 Apr 2011, 21:10

Okruglih 280 je rezultat sa PGZ serijskom zračnom puškom.
To je 71 krug bolje nego lani, ako tako nastavim, slijedeče godine imam normu za PH :mrgreen:
Zabrinjava jedino činjenica da ne bih trebao svaštariti :A00:
Oštri

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by Mike_Torello » 23 Apr 2011, 17:44

oštrostrijelac wrote:Mene zeza ljuljuškanje, pa mi pogodaka ima po cijelom crnom.
Da ja barem imam takav problem =) ja imam pogodaka po cijeloj meti =)
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 08 May 2011, 21:29

Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 09 May 2011, 00:09

Pa da je išlo ponyexpresom preko cijele amerike prije bi stiglo. Oštri hvala, baš sam danas servirao porciju špotancije na državnom radi toga kašnjenja.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 21 May 2011, 17:14

4. lipnja je najvjerojatnije PGZ, pa su danas započele oštre pripreme za obranu prošlogodišnjeg naslova prvaka Zagreba u Drulovu.
Tome je naravno doprinjela i činjenica da TOZ još nije popravljen, pa sam htio ne htio danas morao pucati iz Drulova.

Nakon 10 metkića za upucavanje, a koji su rezultirali sa 61 krugom, u slijedečih 60 pogodih 489 krugova i to uz 1x2; 1x3; 1x5; 6x6; 5x7; 17x8; 18x9 i 11x10.

Nadam se da ove godine bude konkurencija na PGZ brojnija i raspoloženija za dobre rezultate, te da bude metropola zastupljenija u Koprivnici na PH, nego je to bila prošle godine.
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 25 May 2011, 19:42

Novootkriveno, a sigurno i novoobjelodanjeno na sszg:

http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... zagreb.pdf

Na znanje i ravnanje :mrgreen:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 30 May 2011, 11:54

U subotu i nedjelju se održava PGZ.

http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... r_2011.pdf

Vidimo se.
Naravno i u subotu i u nedjelju :!:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 08 Jun 2011, 21:47

http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... 202011.pdf

Poveznica do rezultata prvenstva Zagreba :roll:
Last edited by oštrostrijelac on 08 Jun 2011, 22:12, edited 1 time in total.
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 08 Jun 2011, 22:10

Zanimljivo natjecanje, pogotovo za one kojima je Rijeka bliža nego meni.

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4152.pdf

:A28:
Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 22 Jun 2011, 20:40

Zanimljiv je raspored za subotnje PH u Karlovcu.
Jedan je klub skroz na skroz izostavljen :A00:
Da li da uopče i sutra idem na trening, ako za mene nema predviđenog mjesta na spomenutom natjecanju :?:

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4201.pdf

Hmm, možda se ovdje radi o čisto nečem drugom :A10:
Oštri

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by zdebat » 22 Jun 2011, 22:45

Tajnica je obaviještena na vrijeme da prijavi ekipu, jednom usmeno i dan kasnije porukom upravo zato da ne zaboravi. Sutra ću je nazvati da vidim o čemu se radi. Iskreno, nadam se da je tipfeler.

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI

Post by oštrostrijelac » 23 Jun 2011, 22:38

Da, sutra budemo pametniji, ipak je radni dan. :A00:
U rasporedu ima mjesta za još 3 ili 4 Medveščakofca, od 5 koliko je izborilo pravo nastupa na PH. :roll:
Čujem da su mete na karlovačkom strelištu u odnosu na Oboj podosta niže postavljene. :?: :!:
U subotu bi moglo biti svježije, ali i oblačnije, bilo bude zanimljivije u probi. :idea:
O rezultatu, ove pomalo sapunice, svekoliko pučanstvo obavijestim, interesiralo to njega ili ne. :mrgreen:
:A25:
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest