NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
A ja sam se pitao što če ljudima progresivke
Puno uspjeha želim svima koji će nastupiti na županijskim, te na državnom prvenstvu.
Puno uspjeha želim svima koji će nastupiti na županijskim, te na državnom prvenstvu.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Hmm, a možda se samo želiš riješiti možebitne konkurencijeistra champion wrote:Trenira se svaka 3-4 dana, za sada, po 150 metaka, a traži se idealni trzaj za 38, tako da su u tijeku ispitivanja sa barutom N340. U 8 mjesecu uzimam feragostoi onda svaki dan 100 kom. Rezultati na treningu su zadovoljavajući, norme koje sam si postavio su: pištolj 190, revolver 188, 15+15-282 krugova. Na natjecanju sve šta je više, za mene je ispunjena misija, bez obzira na poredak. Odoh se spremati za trening u 9, javim rezultate, pozdrav!
(Pri tome mislim na to da se oni koji su na vagi, pucati ili ne VK, slučajno ne odluče ZA, kad vide koliko je trnovit put do dobrih rezultata)
Oštri
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Biti će riješeni u rujnu, i to možda u 2 disciplineoštrostrijelac wrote:Hmm, a možda se samo želiš riješiti možebitne konkurencije![]()
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
A ako me uši ne varaju, ove godine ozbiljno napadate i EKIPNO
???
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Za sada napadamo ekipno s 33.33%
, ostali zabušavaju, a valjda imaju još vremena za doć u formu
.
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Zagrebački strelci se opasno pripremaju za predstojeće PGZ i PH, vidio na svoje oči danas na potočiću
Ja sa pripremama startam prekosutra
Zahladilo je, pa odlučih navuči kaputić i pokušati dohvatiti normu za PH iz 7,9.
Trebalo mi bude u toj misiji puno sreće, gledam Sveučilištarce kako na treningu drmaju serije 96, sve ih je lijepo gledati.
Prekrsutra moram probati 4 laboracije da vidim kaj najbolje radi, a potom nafilati dovoljnu količinu za treninge i natjecanje(a).
Tu sam u maloj prednosti pred konkurencijom.
O rezultatima izleta u dugocijevno pucanje (puškaranje) obavijestim.
Pozdrav.
Ja sa pripremama startam prekosutra
Zahladilo je, pa odlučih navuči kaputić i pokušati dohvatiti normu za PH iz 7,9.
Trebalo mi bude u toj misiji puno sreće, gledam Sveučilištarce kako na treningu drmaju serije 96, sve ih je lijepo gledati.
Prekrsutra moram probati 4 laboracije da vidim kaj najbolje radi, a potom nafilati dovoljnu količinu za treninge i natjecanje(a).
Tu sam u maloj prednosti pred konkurencijom.
O rezultatima izleta u dugocijevno pucanje (puškaranje) obavijestim.
Pozdrav.
Oštri
- istra champion
- Cinker - bojna

- Posts: 2161
- Joined: 03 Aug 2009, 08:23
- Location: južna ISTRA
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Kalendar natjecanja za 2011.g.
SCORE:287 COMPETITION/195MEDAL; 112 GOLD 57 SILVER 26 BRONZE
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
4 TIME NATIONAL CHAMPION 6 TIME SECOND PLACEMENT 6 TIME THIRD PLACEMENT
25m VK REVOLVER 10+10 NATIONAL TEAM RECORD-567
CUSTOM GUN MASTER
http://www.skistra.hr
https://www.facebook.com/skistramarcana
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Predstoje natjecanja u serijskoj zračnoj pušci, kako teku pripreme za županijska prvenstva
Mene zeza ljuljuškanje, pa mi pogodaka ima po cijelom crnom.
Do PGZ bi se trebalo malo skupiti.
Živjele R4 mete
(centra gotovo da i nema, pa ti sad pogodi nešto čega nema)
Mene zeza ljuljuškanje, pa mi pogodaka ima po cijelom crnom.
Do PGZ bi se trebalo malo skupiti.
Živjele R4 mete
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Okruglih 280 je rezultat sa PGZ serijskom zračnom puškom.
To je 71 krug bolje nego lani, ako tako nastavim, slijedeče godine imam normu za PH
Zabrinjava jedino činjenica da ne bih trebao svaštariti
To je 71 krug bolje nego lani, ako tako nastavim, slijedeče godine imam normu za PH
Zabrinjava jedino činjenica da ne bih trebao svaštariti
Oštri
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Da ja barem imam takav problem =) ja imam pogodaka po cijeloj meti =)oštrostrijelac wrote:Mene zeza ljuljuškanje, pa mi pogodaka ima po cijelom crnom.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Pa da je išlo ponyexpresom preko cijele amerike prije bi stiglo. Oštri hvala, baš sam danas servirao porciju špotancije na državnom radi toga kašnjenja.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
4. lipnja je najvjerojatnije PGZ, pa su danas započele oštre pripreme za obranu prošlogodišnjeg naslova prvaka Zagreba u Drulovu.
Tome je naravno doprinjela i činjenica da TOZ još nije popravljen, pa sam htio ne htio danas morao pucati iz Drulova.
Nakon 10 metkića za upucavanje, a koji su rezultirali sa 61 krugom, u slijedečih 60 pogodih 489 krugova i to uz 1x2; 1x3; 1x5; 6x6; 5x7; 17x8; 18x9 i 11x10.
Nadam se da ove godine bude konkurencija na PGZ brojnija i raspoloženija za dobre rezultate, te da bude metropola zastupljenija u Koprivnici na PH, nego je to bila prošle godine.
Tome je naravno doprinjela i činjenica da TOZ još nije popravljen, pa sam htio ne htio danas morao pucati iz Drulova.
Nakon 10 metkića za upucavanje, a koji su rezultirali sa 61 krugom, u slijedečih 60 pogodih 489 krugova i to uz 1x2; 1x3; 1x5; 6x6; 5x7; 17x8; 18x9 i 11x10.
Nadam se da ove godine bude konkurencija na PGZ brojnija i raspoloženija za dobre rezultate, te da bude metropola zastupljenija u Koprivnici na PH, nego je to bila prošle godine.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Novootkriveno, a sigurno i novoobjelodanjeno na sszg:
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... zagreb.pdf
Na znanje i ravnanje
http://www.sszg.hr/images/stories/Rezul ... zagreb.pdf
Na znanje i ravnanje
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
U subotu i nedjelju se održava PGZ.
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... r_2011.pdf
Vidimo se.
Naravno i u subotu i u nedjelju
http://www.sszg.hr/images/stories/Poziv ... r_2011.pdf
Vidimo se.
Naravno i u subotu i u nedjelju
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Last edited by oštrostrijelac on 08 Jun 2011, 22:12, edited 1 time in total.
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Zanimljivo natjecanje, pogotovo za one kojima je Rijeka bliža nego meni.
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4152.pdf

http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4152.pdf
Oštri
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Zanimljiv je raspored za subotnje PH u Karlovcu.
Jedan je klub skroz na skroz izostavljen
Da li da uopče i sutra idem na trening, ako za mene nema predviđenog mjesta na spomenutom natjecanju
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4201.pdf
Hmm, možda se ovdje radi o čisto nečem drugom
Jedan je klub skroz na skroz izostavljen
Da li da uopče i sutra idem na trening, ako za mene nema predviđenog mjesta na spomenutom natjecanju
http://www.hrvatski-streljacki.hr/dokum ... le4201.pdf
Hmm, možda se ovdje radi o čisto nečem drugom
Oštri
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Tajnica je obaviještena na vrijeme da prijavi ekipu, jednom usmeno i dan kasnije porukom upravo zato da ne zaboravi. Sutra ću je nazvati da vidim o čemu se radi. Iskreno, nadam se da je tipfeler.
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: NACIONALNI PROGRAM-SERIJSKI
Da, sutra budemo pametniji, ipak je radni dan.
U rasporedu ima mjesta za još 3 ili 4 Medveščakofca, od 5 koliko je izborilo pravo nastupa na PH.
Čujem da su mete na karlovačkom strelištu u odnosu na Oboj podosta niže postavljene.
U subotu bi moglo biti svježije, ali i oblačnije, bilo bude zanimljivije u probi.
O rezultatu, ove pomalo sapunice, svekoliko pučanstvo obavijestim, interesiralo to njega ili ne.

U rasporedu ima mjesta za još 3 ili 4 Medveščakofca, od 5 koliko je izborilo pravo nastupa na PH.
Čujem da su mete na karlovačkom strelištu u odnosu na Oboj podosta niže postavljene.
U subotu bi moglo biti svježije, ali i oblačnije, bilo bude zanimljivije u probi.
O rezultatu, ove pomalo sapunice, svekoliko pučanstvo obavijestim, interesiralo to njega ili ne.
Oštri
Who is online
Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest

