Komercijala na lopatara na Cresu
Komercijala na lopatara na Cresu
Cijenik odstrela jelena lopatara u lovištu Punta Križ
Škart 1100 kuna
Košuta i junica 800 kuna
tele 500 kuna
vodič 300 kuna/dan
100 kuna/dan ulaz u lovište
Meso je uključeno u cijenu.Ja sam bio pred 2 godine,odstrelio junicu i tele i meso odnio kući.Tražio rog ali nisam bio te sreće,nažalost
Bio 4 dana,smještaj u hotelu Televrin u Nerezinama plaćao 150,00 kn/dan sa večerom u cijeni.
Ima li zainteresiranih sa foruma pa da složimo ekipu za 10 mjesec
Škart 1100 kuna
Košuta i junica 800 kuna
tele 500 kuna
vodič 300 kuna/dan
100 kuna/dan ulaz u lovište
Meso je uključeno u cijenu.Ja sam bio pred 2 godine,odstrelio junicu i tele i meso odnio kući.Tražio rog ali nisam bio te sreće,nažalost
Bio 4 dana,smještaj u hotelu Televrin u Nerezinama plaćao 150,00 kn/dan sa večerom u cijeni.
Ima li zainteresiranih sa foruma pa da složimo ekipu za 10 mjesec
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Zainteresiranim šaljem brojeve moba na PP 
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Koliko vidim po novinama, tamo bi trebali plaćati lovcima da ih riješe divljih svinja i lopatara kojih, kako vele, ima previše i ugrožavaju ovčarstvo itd.
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Je istina,tako bi trebalo biti ali nije baš tako u praksi.Jesi možda ti zainteresirannobile157 wrote:Koliko vidim po novinama, tamo bi trebali plaćati lovcima da ih riješe divljih svinja i lopatara kojih, kako vele, ima previše i ugrožavaju ovčarstvo itd.
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Trenutno imam druge prioritete, a i prodao sam sve lovačke karabine. Hvala na pozivu 
NO TRESPASSING - VIOLATORS WILL BE SHOT - SURVIVORS WILL BE SHOT AGAIN
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Lijepa riječ i pištolj u ruci otvaraju svaka vrata
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Ja sam ZA a imam i kompića koji je također zainteresiran.Ima kombija za prijevoz tako da nije problem utovariti i eventualno meso.Javi se na PP.
Da mi nije lijepih žena, starog oružja i meze, život bi mi bio sasvim bezveze.
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
crno zlato je rezervirano za Arape, žuto za Židove, a ja radim sa smeđim....... www.boxi.hr
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Upravo se slaže ekipa za Cres sa jednog drugog foruma ze termine između 22.10.-1.11. ili 8.12.-21.12.
Zainteresirani za priključivanje nek mi se jave na PM ili mob
Zainteresirani za priključivanje nek mi se jave na PM ili mob
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Mala korekcija cijene
trofejni odstrel sve do 6000
škart 1000 kn
košuta,tele 500 kn
ulaz 100
vodič 300
spavanje kod lovnika 100
hranu treba nositi sam
Slobodni su vikendi od 20.10. na dalje
Lovi se ujutro, pa pauza za ručak i odmor, te popodne
Zainteresirani na PM
trofejni odstrel sve do 6000
škart 1000 kn
košuta,tele 500 kn
ulaz 100
vodič 300
spavanje kod lovnika 100
hranu treba nositi sam
Slobodni su vikendi od 20.10. na dalje
Lovi se ujutro, pa pauza za ručak i odmor, te popodne
Zainteresirani na PM
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Eto slikice
- Attachments
-
- Nije moj odstrel,ali da vidite da nije bilo uzaludno,a i plaćen je jako povoljno
- tn.jpeg (4.58 KiB) Viewed 551 times
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Bilo je i ovoga nakon lova
- Attachments
-
- Roštilj navečer nakon napornog dana,kuhar moja malenkost
- 2.jpeg (3.63 KiB) Viewed 547 times
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
A svako jutro pred polazak naravno priprema i bogat doručak
Vrijeme je bilo fenomenalno,sunčano,lagano jugo je puhalo,divljači ima puno,nešto smo i odstrelili......
Sve u svemu,vikend za pamćenje,a i upoznao sam i nove zanimljive ljude
Vrijeme je bilo fenomenalno,sunčano,lagano jugo je puhalo,divljači ima puno,nešto smo i odstrelili......
Sve u svemu,vikend za pamćenje,a i upoznao sam i nove zanimljive ljude
- Attachments
-
- 3.jpeg (5.36 KiB) Viewed 545 times
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
SSG napunio ti skrinju za Bozic i Novu Godinu znaci
, jesi to pucao sa novom optikom??
Re: Komercijala na lopatara na Cresu
Nisam lovio novom optikom.Meso je podijeljeno obitelji i prijateljima.Naravno da sam si ostavio dio
Bilo je nezaboravno.Žao mi je da nam se nije nitko sa ovog foruma nije priključio.
Bilo je nezaboravno.Žao mi je da nam se nije nitko sa ovog foruma nije priključio.
I am armed I suggest you go rob and kill a Liberal.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest




