Taurus M44
-
hvo ante bruno busic
- Civil

- Posts: 2
- Joined: 16 Jan 2011, 20:55
Taurus M44
budući da sam veliki zaljubljenik u oruzje,posebno revolvere i pistolje, molim vasda me savjetujete jer nisam dobro upoznat sa zakonom o oruzju. Naime, zelio bih imati vise komada oruzja kao npr. Taurus M44 (revolver) i pistolje Desert Eagle i Glock 26. Zanima me mogu li kao obican građanin uopce imati 3 komada oruzja ili se moram uclaniti u neki streljacki klub ili biti registriran kao kolekcionar?
- Mike_Torello
- Fleet Admiral

- Posts: 6681
- Joined: 30 Mar 2008, 20:55
- Location: Zagreb
Re: Taurus M44
Teško da bi za samo drzanje mogao dobiti toliko kolicinu oruzja, opcije su ti ili aktivno clanstvo (da jednom godisnje izađe ime u streljackom biltenu) u streljackom klubu ili polaganje lovačkog ispita.
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"
Who is online
Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest
