MK INDOOR OSIJEK
Moderator: Original_G
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Re: MK INDOOR OSIJEK
Pomalo sam ljubomoran na one koji si mogu priuštiti ovakvo natjecanje.
Zar nitko od forumaša neće sudjelovati
Zar nitko od forumaša neće sudjelovati
Oštri
Re: MK INDOOR OSIJEK
Zvuči jako primamljivo, ali mislim da će takvi izleti sačekati dok ne izvadim dozvolu za oružje (bez toga mi izgleda prekomplicirano).
Pitam se koliko ljudi ima priliku trenirati prije ovakvog natjecanja obzirom na klimatske uvjete (stvarno ne znam ima li još negdje uređena streljana ili se čeka toplije vrijeme).
Pitam se koliko ljudi ima priliku trenirati prije ovakvog natjecanja obzirom na klimatske uvjete (stvarno ne znam ima li još negdje uređena streljana ili se čeka toplije vrijeme).
- oštrostrijelac
- Poručnik

- Posts: 1070
- Joined: 09 Aug 2009, 16:16
- Location: Zaprešić
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

