MK INDOOR OSIJEK

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

Post Reply
User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

MK INDOOR OSIJEK

Post by oštrostrijelac » 21 Feb 2011, 20:09

Oštri

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: MK INDOOR OSIJEK

Post by oštrostrijelac » 01 Mar 2011, 18:42

Pomalo sam ljubomoran na one koji si mogu priuštiti ovakvo natjecanje. :A14:
Zar nitko od forumaša neće sudjelovati :?:
Oštri

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: MK INDOOR OSIJEK

Post by shuro » 01 Mar 2011, 23:39

Zvuči jako primamljivo, ali mislim da će takvi izleti sačekati dok ne izvadim dozvolu za oružje (bez toga mi izgleda prekomplicirano).
Pitam se koliko ljudi ima priliku trenirati prije ovakvog natjecanja obzirom na klimatske uvjete (stvarno ne znam ima li još negdje uređena streljana ili se čeka toplije vrijeme).

User avatar
zdebat
Poručnik
Poručnik
Posts: 1069
Joined: 24 Jul 2008, 17:53
Location: Zagreb

Re: MK INDOOR OSIJEK

Post by zdebat » 02 Mar 2011, 00:50

Mislim da će pričekati poprilično jer se radi o ISSF programu.

User avatar
shuro
Narednik
Narednik
Posts: 405
Joined: 14 Aug 2008, 12:38
Location: Zagreb
Contact:

Re: MK INDOOR OSIJEK

Post by shuro » 02 Mar 2011, 11:38

Eh, treba čitati poziv detaljno, a ne samo gledati slike :A03:

User avatar
oštrostrijelac
Poručnik
Poručnik
Posts: 1070
Joined: 09 Aug 2009, 16:16
Location: Zaprešić

Re: MK INDOOR OSIJEK

Post by oštrostrijelac » 13 Mar 2011, 18:19

Da li je netko od forumaša bio, pa da nam malo napiše svoje dojmove :?:
Oštri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest