LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784

ISSF i srodne discipline, Olimpijske streljačke discipline.

Moderator: Original_G

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784

Post by canon11 » 28 Sep 2012, 16:19

Mislim da je kolega Vučemilović grešku napisao sa 28.09 pa sigurno mogu reci da je Kralj u subotu 29,09 u 9h.

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784

Post by sperac » 29 Sep 2012, 22:18

Hvala na pravo pravovremenoj ispravci.
Vjerujem da je bilo zanimljivo danas na Pampasu, još kad bi netko imao volje pa ukratko opisao današnja događanja...
Tko je novi Kralj?
Nažalost SK Las ove godine nije sudjelovao i to je koliko je meni poznato jedini turnir u ovoj godini na koji se nismo odazvali.
Jedno je sigurno da smo ove godine kao klub nastupili na najviše turnira po cijeloj državi, od Rijeke,Karlovca,Zadra,Zagreb do Osijeka. Gore navedeno ne bi bilo moguče da nema potpore vlasnika SK Las koji nas logistički i financijski potpomaže.
Vjerujem da ćemo iduće godine sudjelovati na još više turnira i sa više strijelaca nego ove godine.

Nadam se da će na Medveščakov turnir doći strijelci iz svih krajeva države. Za one koji ne znaju turnir je 13.10.2012. god. Za one koji bi prespavali u ZG, idući dan se odžava Makariši kup. Isto oružje, isto streljivo, ista meta i rastojanje!
Nadam se da je to dobar izazov za istinske strijelce.? Prihvatite izazov i družimo se za dva tjedna :A05:
Tko leti i puca vrijedi !


sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784

Post by sperac » 30 Sep 2012, 08:28

Čestitam novom Kralju preciznog gađanja.
Parovi su bili zanimljivi za gledati a vjerujem da će se još dugo prepričavati pojedini "okršaji".
Zanimljivo da ne vidim Šepera ?
Tko leti i puca vrijedi !

User avatar
canon11
Skupnik
Skupnik
Posts: 271
Joined: 11 Feb 2009, 09:41

Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784

Post by canon11 » 30 Sep 2012, 13:37

Mora Šeper nekad i raditi i ponešto zaraditi a ne biti svakom loncu poklopac :mrgreen:

šile
Skupnik
Skupnik
Posts: 211
Joined: 13 Jan 2011, 18:29

Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784

Post by šile » 01 Oct 2012, 09:14

pobjeda našeg vinkovčanina i mog osobnog prijatelja je utoliko veča što ju je tomo postigao sa svojom prastarom čz 75 koja je ispucala gepek streljiva ali još veličanstvenijim ovaj uspjeh čini i činjernica da tomo zadnjih 15 godina (do pred mjesec dana) uopče nije imao pištolj u ruci !!!
o drugim tominim streljačkim vještinama neču na ovoj temi...

sperac
Skupnik
Skupnik
Posts: 234
Joined: 20 Jun 2010, 17:30

Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784

Post by sperac » 01 Oct 2012, 12:37

:D "Boj ne bije sjaj oružja vrč boj bije srce u junaka" ;) :A28:
Tko leti i puca vrijedi !

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest