LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784
Moderator: Original_G
Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784
Mislim da je kolega Vučemilović grešku napisao sa 28.09 pa sigurno mogu reci da je Kralj u subotu 29,09 u 9h.
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784
Hvala na pravo pravovremenoj ispravci.
Vjerujem da je bilo zanimljivo danas na Pampasu, još kad bi netko imao volje pa ukratko opisao današnja događanja...
Tko je novi Kralj?
Nažalost SK Las ove godine nije sudjelovao i to je koliko je meni poznato jedini turnir u ovoj godini na koji se nismo odazvali.
Jedno je sigurno da smo ove godine kao klub nastupili na najviše turnira po cijeloj državi, od Rijeke,Karlovca,Zadra,Zagreb do Osijeka. Gore navedeno ne bi bilo moguče da nema potpore vlasnika SK Las koji nas logistički i financijski potpomaže.
Vjerujem da ćemo iduće godine sudjelovati na još više turnira i sa više strijelaca nego ove godine.
Nadam se da će na Medveščakov turnir doći strijelci iz svih krajeva države. Za one koji ne znaju turnir je 13.10.2012. god. Za one koji bi prespavali u ZG, idući dan se odžava Makariši kup. Isto oružje, isto streljivo, ista meta i rastojanje!
Nadam se da je to dobar izazov za istinske strijelce.? Prihvatite izazov i družimo se za dva tjedna
Vjerujem da je bilo zanimljivo danas na Pampasu, još kad bi netko imao volje pa ukratko opisao današnja događanja...
Tko je novi Kralj?
Nažalost SK Las ove godine nije sudjelovao i to je koliko je meni poznato jedini turnir u ovoj godini na koji se nismo odazvali.
Jedno je sigurno da smo ove godine kao klub nastupili na najviše turnira po cijeloj državi, od Rijeke,Karlovca,Zadra,Zagreb do Osijeka. Gore navedeno ne bi bilo moguče da nema potpore vlasnika SK Las koji nas logistički i financijski potpomaže.
Vjerujem da ćemo iduće godine sudjelovati na još više turnira i sa više strijelaca nego ove godine.
Nadam se da će na Medveščakov turnir doći strijelci iz svih krajeva države. Za one koji ne znaju turnir je 13.10.2012. god. Za one koji bi prespavali u ZG, idući dan se odžava Makariši kup. Isto oružje, isto streljivo, ista meta i rastojanje!
Nadam se da je to dobar izazov za istinske strijelce.? Prihvatite izazov i družimo se za dva tjedna
Tko leti i puca vrijedi !
Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784
Čestitam novom Kralju preciznog gađanja.
Parovi su bili zanimljivi za gledati a vjerujem da će se još dugo prepričavati pojedini "okršaji".
Zanimljivo da ne vidim Šepera ?
Parovi su bili zanimljivi za gledati a vjerujem da će se još dugo prepričavati pojedini "okršaji".
Zanimljivo da ne vidim Šepera ?
Tko leti i puca vrijedi !
Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784
Mora Šeper nekad i raditi i ponešto zaraditi a ne biti svakom loncu poklopac 
https://SecretPrivat.com - Miso Lexii Ana Vavx Evelynn Courtney Oryna Virgin - No Selfie - Anonymous Sex Dating - Live Video Dating
Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784
pobjeda našeg vinkovčanina i mog osobnog prijatelja je utoliko veča što ju je tomo postigao sa svojom prastarom čz 75 koja je ispucala gepek streljiva ali još veličanstvenijim ovaj uspjeh čini i činjernica da tomo zadnjih 15 godina (do pred mjesec dana) uopče nije imao pištolj u ruci !!!
o drugim tominim streljačkim vještinama neču na ovoj temi...
o drugim tominim streljačkim vještinama neču na ovoj temi...
Re: LIGA PIŠTOLJ i REVOLVER- GSK " OSIJEK "1784
Tko leti i puca vrijedi !
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

