K Brno 2

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Post Reply
damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

K Brno 2

Post by damirdj75 » 29 Jan 2019, 14:31

Kupujem malokalibarsku pušku Brno 2 . Mogu razmotriti i ostale ponude .
Moze pp

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: K Brno 2

Post by damirdj75 » 30 Jan 2019, 21:19

Koliko vrijedi uopće očuvana brno 2 sa nekom jeftinom optikom realno ?

User avatar
jolly
Cinker - bojna
Cinker - bojna
Posts: 7776
Joined: 26 Feb 2012, 13:10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: K Brno 2

Post by jolly » 30 Jan 2019, 21:41

Po meni, izmedju 1500 i 2500 kn, optika ce vjerojatno bit neka za zracnicu.
Turn better into best!
Support your local gun shop!
E. Hemingway: "I never knew of a morning in Africa when I woke up and was not happy.”

ak63d
Razvodnik
Razvodnik
Posts: 131
Joined: 23 Jan 2017, 20:36

Re: K Brno 2

Post by ak63d » 30 Jan 2019, 22:19

meni je nitko nije htio prodati ispod 2500kn, sa optikama od cca 300-700k vrijednosti
puške u vrlo dobrom stanju
meni se to činilo malo puno pošto je nova ispod 4000kn a ove su stare i po 30 godina
pod nova mislim na novije modele ČZ

berbenn
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 712
Joined: 16 Feb 2015, 14:13
Been thanked: 1 time

Re: K Brno 2

Post by berbenn » 30 Jan 2019, 22:47

Da, ali brno 2 je ikona vremena. Ja imam potpuno novu bez ispaljenog metka i to lux model.... Ne bi je bas da za 1500, a niti minja za iti jednu novu
BUM BUM...

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: K Brno 2

Post by damirdj75 » 30 Jan 2019, 22:48

Meni optika i ne treba ali svi sa optikom( vjerojatno upitne upotrebljivosti ) prodaju. 3900 je Čz 455 long . Ne vidim baš računicu za 2500 davati :roll:
Kako reče akd to je najmanja cijena na koju sam naletio
Gledao sam i staru zastavinu m 56. Zadnja cijena 2300. Nije jednometka ali nije bas ni Brno :D

Iggy
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 849
Joined: 18 Mar 2011, 12:42

Re: K Brno 2

Post by Iggy » 01 Feb 2019, 17:33

Zavisi za šta ti treba. Za nekakvo ozbiljnije gađanje svakako Brno ili nešto bolje. A ovako za zajebanciju i pokoju štetočinu i ruske su sasvim dobre. A i nađu se vrlo jeftino.

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: K Brno 2

Post by damirdj75 » 01 Feb 2019, 19:11

Samo malo pucanja po streljani :D Ja sam od onih koji bi da nađu ranjenu štetočinu odneli kući na oporavak i vratili je nazad :D Osjetljiv sam malo :D :D :D

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: K Brno 2

Post by damirdj75 » 04 Feb 2019, 14:04

Moze lock. Hvala

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests