K :CZ 75

Mijenjaj, kupuj, prodaj... a nabolje poklanjaj :-D
Locked
damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

K :CZ 75

Post by damirdj75 » 01 Jul 2020, 14:45

Ja bih jedan CZ 75. Poželjno je da ima onaj štift na prednjem nišanu. Može i 75b i 85...

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: K :CZ 75

Post by Mike_Torello » 02 Jul 2020, 00:59

damirdj75 wrote:Ja bih jedan CZ 75. Poželjno je da ima onaj štift na prednjem nišanu. Može i 75b i 85...
koja je fora sa tim štiftom i zasto je to pozeljno?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: K :CZ 75

Post by damirdj75 » 02 Jul 2020, 06:14

Imam onu verziju sa prednjim nisanom koji je zakovan za navlaku. Htjedoh promjeniti nišan pa mi naš eminentni oruzar rece da se to ne radi na tom modelu jer ne ispadne dobro( čitaj,ne radi mu se)
Sad mi je drago da nisam promjenio i da je ostala kakva jeste . Uzeo bih drugu da mu bude lakse izmjeniti :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
timmy75
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 790
Joined: 18 Nov 2010, 22:52
Been thanked: 2 times

Re: K :CZ 75

Post by timmy75 » 02 Jul 2020, 06:47

1. fora je u izmjeni prednjeg nišana. na starim modelima prednji nišan je kao dio navlake i baš je teško napraviti kako valja. također, ako bi se tokarilo i kako valja za novu verziju nišana, navlaka na tom mjestu postaje jako jako tanka.

2. možda kreće pucati IPSC, takva vrsta zahvata stavlja ga u open kategoriju zbog tokarenja navlake pištolja.

3. naći dobar zadnji nišan za te stare verzije postaje sve teže i teže.

4. stari pištolji nažalost primaju samo stare okvire.
Put your money where your mouth is.

User avatar
Mike_Torello
Fleet Admiral
Fleet Admiral
Posts: 6681
Joined: 30 Mar 2008, 20:55
Location: Zagreb

Re: K :CZ 75

Post by Mike_Torello » 02 Jul 2020, 13:14

timmy75 wrote:ako bi se tokarilo
mislis glodalo?
"Oružje ima dva neprijatelja - Hrđu i POLITIČARE!"
"Pelene i POLITIČARE treba često mjenjati... iz istog razloga... JER SU USRANI!"

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: K :CZ 75

Post by damirdj75 » 02 Jul 2020, 13:34

Mike_Torello wrote:
timmy75 wrote:ako bi se tokarilo
mislis glodalo?
Svetogrđe i jedno i drugo :D

User avatar
timmy75
Časnički Namjesnik
Časnički Namjesnik
Posts: 790
Joined: 18 Nov 2010, 22:52
Been thanked: 2 times

Re: K :CZ 75

Post by timmy75 » 02 Jul 2020, 18:47

Mike_Torello wrote:
timmy75 wrote:ako bi se tokarilo
mislis glodalo?
a tako nekako, nisam te struke, meni sve isto :D
damirdj75 wrote:
Mike_Torello wrote:
timmy75 wrote:ako bi se tokarilo
mislis glodalo?
Svetogrđe i jedno i drugo :D
tako je!!!
Put your money where your mouth is.

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: K :CZ 75

Post by damirdj75 » 05 Jul 2020, 22:23

Još uvijek bih CZ...

damirdj75
Nadnarednik
Nadnarednik
Posts: 524
Joined: 14 Aug 2018, 17:22

Re: K :CZ 75

Post by damirdj75 » 07 Jul 2020, 11:10

U nedostatku cz a koji bi mi odgovarao moram na nešto sasvim drugačije Hs 9 tactical mod 2. Sutra kupljen :D
Moze lock

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest